В жіночому волейбольному турнірі Олімпіади-2020 зіграють 12 команд

Склад учасників Ігор став відомий після закінчення заключних континентальних відборів

2323
0
Як і у чоловіків, на п'яти континентах (в Європі, Азії, Африці, Північній Америці і Південній Америці) пройшли відбіркові волейбольні турніри до Олімпійських ігор 2020 року серед жінок. Тут були названі ще п'ять збірних, які візьмуть участь в Іграх у Токіо.

Так, в європейському відбірковому турнірі, який пройшов в Нідерландах, перемогла збірна Туреччини. Вона у фіналі обіграла Німеччину 3:0.

В цьому турнірі брали участь 8 команд. На першому етапі пройшли ігри в групах. В підсумку місця розподілилися так:
Група А - 1. Польща, 2. Нідерланди, 3. Болгарія, 4. Азербайджан
Група В - 1. Німеччина, 2. Туреччина, 3. Бельгія, 4. Хорватія (до речі, тут у групі Німеччина обіграла Туреччину з рахунком 3:1).

3:0 (25:17, 25:19, 25:22)

7 збірних, які представляють Азію і Австралію, провели відбірковий турнір у Таїланді. Тут на першому етапі підсумкове становище команд було таким:

3:1 (25:21, 25:20, 24:26, 25:21)

І в головному матчі за перше місце єдину путівку на Олімпіаду отримала Південна Корея, яка виявилася сильнішою за Таїланд.

Південна Корея - Таїланд
3:0 (25:22, 25:20, 25:20)

З Африки на Ігри у Токіо пробилася збірна Кенії, яка залишила позаду себе суперниць з Камеруну, Єгипту, Нігерії та Ботсвани. Матчі цього відбіркового турніру проходили в камерунському місті Яунде. У вирішальному поєдинку волейболістки Кенії обіграли господарів майданчика в п'яти партіях.

Кенія - Камерун
3:2 (25:16, 23:25 25:21, 23:25 15:11).

В південноамериканському відбірковому турнірі у Колумбії виступали чотири команди. Тут впевнено всі матчі виграла збірна Аргентини, яка випередила в турнірній таблиці господарок майданчика, Венесуелу та Перу.

А від Центральної, Північної Америки і Карибського басейну на Олімпіаду в Токіо вирушить збірна Домініканської Республіки. У відбірковому турнірі у себе вдома команда цієї країни посіла перше місце, залишивши позаду себе Пуерто-Ріко, Канаду і Мексику.

Таким чином, влітку в Японії зіграють 12 жіночих збірних - Бразилія, США, Італія, Сербія, Росія, Китай, Японія, Туреччина, Південна Корея, Кенія, Аргентина і Домініканська Республіка.

(2)

Джерело: Лунін відхилив пропозицію Реала і може перейти в гранд АПЛ
Футбол | 23 квітня 2024, 22:36 25

Український воротар влітку може перейти в «Манчестер Юнайтед»

Зіграно всі матчі чемпіонату України в чоловічій Суперлізі
Волейбол | 22 квітня 2024, 20:57 0

Золоті медалі виграв «Прометей», а на «МХП Ладижин-ШВСМ-Колос» чекає пониження у класі