ВІДЕО. Український скелетоніст Гераскевич посів високе 8-ме місце на КС

Це найкращий результат українського спортсмена в його кар'єрі

2686
2
IBSF. Володимир Гераскевич
Український скелетоніст Владислав Гераскевич зайняв 8-ме місце на 4-му етапі Кубка світу у французькому Ла-Плані. Це найкращий результат в кар'єрі українського спортсмена. До подіуму Владиславу не вистачило лише 0.22 сек.

Переможцем етапу став росіянин Александр Третьяков, який випередив латиша Мартінса Дукурса (+0,37 сек). Третє місце розділили Ген Венгян (Китай) і Сунбін Юн (Південна Корея).

У нинішньому сезоні Гераскевич ще не фінішував вище 12-го місця, тому 8-ма позиція стала для нього і рекордом сезону. Наступний етап Кубка світу запланований на 17 січня в австрійському Інсбруку.

Второй заезд сегодняшней гонки⚡️ Лучший финиш в карьере и всего 0.22 секунды до подиума! Спасибо моей самой лучшей команде @strongman_coach_geraskevych @lidiiahunko_bolida 💪🏼 Спасибо всем кто смотрит, поддерживает и переживает за нас! Будем стараться улучшать результаты! Big thanks @skeleton_lv for support 🇱🇻 And thanks for the comments @jac_narracott 🎥: @ibsfsliding #skeletonsport #скелетонукраїни #worldcup #france #нокукраїни #мінмолодьспорт

Публикация от Vladyslav Heraskevych (@iceformulaone)