ЮОІ-2020. Індивідуальна гонка. Дівчата.Текстова трансляція

Слідкуйте за текстовою трансляцією гонки Юнацьких Олімпійських ігор

ЮОІ-2020. Індивідуальна гонка. Дівчата.Текстова трансляція
© Український біатлон. Дарина Скрябіна
У суботу, 11 січня, в швейцарській Лозанні індивідуальною гонкою у дівчат стартують біатлонні змагання в рамках III зимових Юнацьких Олімпійських ігор.
 
Пропонуємо ознайомитися зі стартовими номерами українок.
 
24.  Дар'я Скрябіна
58.  Тетяна Продан
78.  Анна Скрипко
93.  Вікторія Жуковська
 
Повний стартовий лист (pdf)
 
Sport.ua проведе текстову трансляцію гонки. Початок об 11:30 за Києвом.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    AllaSV
      AllaSV, 11.01.2020 21:04
    0
    Що коментатор, що коментарі... замість підтримки і вболівання за молодь один негатив та песимізм
    Давайте взагалі ні в чому не брати участі і не будемо програвати, як вам такий варіант?
    В Збірній України не може бути випадкових спортсменів
    Соромно за таких українців як ви
    ternow
      ternow, 11.01.2020 13:41
    0
    ternow, 11.01.2020 13:30
    Зато у России и Беларуси- 1, 2 места!
    Вернее, у белоруски " бронза".
    ternow
      ternow, 11.01.2020 13:30
    -1
    Зато у России и Беларуси- 1, 2 места!
    Антон Корзун
      Антон Корзун, 11.01.2020 12:49
    -1
    Як я й казав тренера понабирали незрозумілих дівчаток ні стріляти ні бігати не вміють. Навіщо взагалі було витрачати кошти з держбюджету на юоі, тим більш зимові де українці в ролі статистів знаходяться.
    rosti79
      rosti79, 11.01.2020 11:28
    -5
    dno
    AllaSV
      AllaSV, 11.01.2020 21:04
    0
    Що коментатор, що коментарі... замість підтримки і вболівання за молодь один негатив та песимізм
    Давайте взагалі ні в чому не брати участі і не будемо програвати, як вам такий варіант?
    В Збірній України не може бути випадкових спортсменів
    Соромно за таких українців як ви
    ternow
      ternow, 11.01.2020 13:41
    0
    ternow, 11.01.2020 13:30
    Зато у России и Беларуси- 1, 2 места!
    Вернее, у белоруски " бронза".