Кияни очолили турнірну таблицю групи в Кубку Європи

7814
7
kiyiv-basket
У матчі 3-го туру другого етапу групового турніру Кубка Європи «Київ-Баскет» в гостях обіграв латвійський «Вентспілс» з рахунком 81:78. Суперники виграли свої попередні зустрічі, але фаворитом поєдинку вважалися господарі майданчика. які і домінували на майданчику в першій половині матчу, пішовши на перерву з перевагою в сім очок. Однак, в 3-ій чверті киянам вдалося переламати хід гри і практично наздогнати суперника за очками. На початку останньої десятихвилинки «Київ-Баскет» вийшов вперед і вже не дозволяв супернику отримати перевагу в рахунку.
Таким чином, кияни після трьох перемог поспіль очолили турнірну таблицю групи К і мають відмінні шанси пройти в наступний етап турніру, на рахунку «Вентспілса» - дві перемоги.