ВІДЕО. Як Девіс нокаутував Гамбоа

Американець в 12-му раунді здобув дострокову перемогу

ВІДЕО. Як Девіс нокаутував Гамбоа
© twitter.com/ShowtimeBoxing

Сьогодні вночі в Атланті Джервонта Девіс в 12-му раунді нокаутував Юріоркіса Гамбоа і завоював титул регулярного чемпіона WBA в легкій вазі.

Вашій увазі відео нокауту у виконанні потенційного суперника Василя Ломаченка:

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(58 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    kvlad200760
      kvlad200760, 30.12.2019 17:12
    0
    Гамбоа лох якщо нічого не міг зробити проти чотирьох поспіль однакових ударів лівою!!! Але Девіс то не той боксер що може зупинити Лому!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 29.12.2019 16:18
    0
    Гамбоа - повільна стара кляча
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 29.12.2019 13:54
    +1
    zizyyura, 29.12.2019 13:25
    Проти Васі з таким захистом йому немає чого ловити. Гамбоа здоровий бик, у всіх єдиноборствах, крім боксу Гамбоа навішав би Девісу.
    Гамбоа и Дэвису навешал бы, если не потянул бы ного у начале боя и был на годика два моложе. В 10-том раундн ДЖервонта чуть не отъехал от усталости и завис на 4 секунды, Гамбоа успел ему двойку влепитькрепку, что аж разбудил. Дэвис никакой, кто смотрел бой полностью поймут меня
    zizyyura
      zizyyura, 29.12.2019 13:25
    0
    Проти Васі з таким захистом йому немає чого ловити. Гамбоа здоровий бик, у всіх єдиноборствах, крім боксу Гамбоа навішав би Девісу.
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 29.12.2019 13:54
    +1
    zizyyura, 29.12.2019 13:25
    Проти Васі з таким захистом йому немає чого ловити. Гамбоа здоровий бик, у всіх єдиноборствах, крім боксу Гамбоа навішав би Девісу.
    Гамбоа и Дэвису навешал бы, если не потянул бы ного у начале боя и был на годика два моложе. В 10-том раундн ДЖервонта чуть не отъехал от усталости и завис на 4 секунды, Гамбоа успел ему двойку влепитькрепку, что аж разбудил. Дэвис никакой, кто смотрел бой полностью поймут меня
    kvlad200760
      kvlad200760, 30.12.2019 17:12
    0
    Гамбоа лох якщо нічого не міг зробити проти чотирьох поспіль однакових ударів лівою!!! Але Девіс то не той боксер що може зупинити Лому!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 29.12.2019 16:18
    0
    Гамбоа - повільна стара кляча
    zizyyura
      zizyyura, 29.12.2019 13:25
    0
    Проти Васі з таким захистом йому немає чого ловити. Гамбоа здоровий бик, у всіх єдиноборствах, крім боксу Гамбоа навішав би Девісу.