ВІДЕО. Джервонта Девіс і Гамбоа влаштували бійку під час дуелі поглядів

Боксери влаштували шоу до виходу в ринг

ВІДЕО. Джервонта Девіс і Гамбоа влаштували бійку під час дуелі поглядів
© Twitter. Джервонта Девіс і Юріоркіс Гамбоа
Колишній чемпіон світу у другій напівлегкій вазі американець Джервонта Девіс і кубинець Юріоркіс Гамбоа зустрілися сьогодні лицем до лиця в Атланті на фінальній прес-конференції, присвяченій їх поєдинку.
 
На дуелі поглядів Девіс штовхнув Гамбоа, через що почалася бійка, яку довелося припиняти поліції і охороні.
 
 
Бій за титул «регулярного» чемпіона світу за версією WBA в легкій вазі відбудеться в ніч з 28 на 29 грудня на State Farm Arena в Атланті.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(81 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 28.12.2019 18:43
    +2
    Hottabych, 28.12.2019 18:17
    Интересно,сможет ли Джервонта так же толкнуть Василия Ломаченко?
    ахахах. Не факт, ведь Вася может успеть увернуться и оказаться сзади Джервонты и дать ему подсрача. Джервонта не будет так рисковать, Hi-Tech это вам не 50 летний боксер
    T64
      T64, 28.12.2019 18:33
    +3
    это все из за безнаказанности
    Hottabych
      Hottabych, 28.12.2019 18:17
    +2
    Интересно,сможет ли Джервонта так же толкнуть Василия Ломаченко?
    Антон Пашко
      Антон Пашко, 28.12.2019 12:43
    +2
    ihor7003, 28.12.2019 10:38
    Девис все затеял и быстренько смылся
    крысеныш мелкий))
    vizuals
    online
      vizuals, 28.12.2019 12:12
    -6
    Гамбоа - дурачок - його вкатають в кансас за 4-6 раундів. Це я кажу, як знавець Гамбови
    ВВВ
      ВВВ, 28.12.2019 10:55
    +5
    Девіс свого досяг! Цей поштовх не був ні роявом слабкості,ні агресії а тактична хитрість з боку Девіса.Наередодні бою він змусив суперника витратити енну кількість нервової енергії !!! одивіться як він це зробив-штовхнув суперника і спокійнісінько вийшов з зали,доки суперник біснувався,щось кричас і робував вирватися з обійм своїх омічників та охоронців. Не скажу що це вирішальний момент але може зіграти свою роль під час бою!
    AlexeiBigBoss
      AlexeiBigBoss, 28.12.2019 10:43
    -4
    Два голубка устроили прелюдие. Надо же бой как то раскрутить. Не с Ломаченко же боксирует
    ihor7003
    online
      ihor7003, 28.12.2019 10:38
    +2
    Девис все затеял и быстренько смылся
    iravik83
      iravik83, 28.12.2019 10:38
    +5
    не нравится мне этот самовлюбленный говнюк надеюсь его накажут если не Гамбоа то Вася размажет его по настилу ринга!!
    andrumaxx
      andrumaxx, 28.12.2019 10:30
    0
    Ну не мавпи?
    Щетинин Максим
      Щетинин Максим, 28.12.2019 10:30
    +12
    Можно относиться к этому как к части промоушена, но как это все смотрится не спортивно. Хорошо бы наказать, если у Гамбоа не получится, это должен будет сделать Ломаченко.
    Святослав Куцан
      Святослав Куцан, 28.12.2019 10:29
    +7
    на публику...
    Щетинин Максим
      Щетинин Максим, 28.12.2019 10:30
    +12
    Можно относиться к этому как к части промоушена, но как это все смотрится не спортивно. Хорошо бы наказать, если у Гамбоа не получится, это должен будет сделать Ломаченко.
    Святослав Куцан
      Святослав Куцан, 28.12.2019 10:29
    +7
    на публику...
    ВВВ
      ВВВ, 28.12.2019 10:55
    +5
    Девіс свого досяг! Цей поштовх не був ні роявом слабкості,ні агресії а тактична хитрість з боку Девіса.Наередодні бою він змусив суперника витратити енну кількість нервової енергії !!! одивіться як він це зробив-штовхнув суперника і спокійнісінько вийшов з зали,доки суперник біснувався,щось кричас і робував вирватися з обійм своїх омічників та охоронців. Не скажу що це вирішальний момент але може зіграти свою роль під час бою!
    iravik83
      iravik83, 28.12.2019 10:38
    +5
    не нравится мне этот самовлюбленный говнюк надеюсь его накажут если не Гамбоа то Вася размажет его по настилу ринга!!
    T64
      T64, 28.12.2019 18:33
    +3
    это все из за безнаказанности
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 28.12.2019 18:43
    +2
    Hottabych, 28.12.2019 18:17
    Интересно,сможет ли Джервонта так же толкнуть Василия Ломаченко?
    ахахах. Не факт, ведь Вася может успеть увернуться и оказаться сзади Джервонты и дать ему подсрача. Джервонта не будет так рисковать, Hi-Tech это вам не 50 летний боксер
    Hottabych
      Hottabych, 28.12.2019 18:17
    +2
    Интересно,сможет ли Джервонта так же толкнуть Василия Ломаченко?
    Антон Пашко
      Антон Пашко, 28.12.2019 12:43
    +2
    ihor7003, 28.12.2019 10:38
    Девис все затеял и быстренько смылся
    крысеныш мелкий))
    ihor7003
    online
      ihor7003, 28.12.2019 10:38
    +2
    Девис все затеял и быстренько смылся
    andrumaxx