Кременчук закинув 9 шайб у ворота Крижаних Вовків

Гості відповіли лише одним результативним кидком

965
0
УХЛ
У четвер, 26-го грудня, в Кременчуці відбувся третій поєдинок 23-го туру УХЛ. Місцевий «Кременчук» розбив київський клуб «Крижані Вовки» з рахунком 9:1.

У першому періоді «Кременчук» відправив у ворота суперників три шайби, у другому додав ще п'ять, на які «Крижані Вовки» відповіли однією своєю. У третьому періоді господарі остаточно розслабилися і закинули одну шайбу, зафіксувавши розгром.

«Кременчук» — «Крижані Вовки» — 9:1 (3:0, 5:1, 1:0)
Шайби: 1:0 - Орлов (Созонов), 10:03; 2:0 - Чердак (Роганов - Горлушко), 11:01; 3:0 - Серанов (Бондарук - Кисельов), 11:22; 3:1 - Овчинников (Мкртчян - Дворник), 24:23; 4:1 - Созонов (Орлов - Бойових), 29:31; 5:1 - Пукс (Созонов), 35:21; 6:1 - Бондарук (Серанов), 37:20; 7:1 - Созонов (Орлов - Пукс), 38:29; 8:1 - Ворона (Толстушко - Чердак), 39:29; 9: 1 - Кисельов (Бондарук)

«Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Бабрусев - Александров, Хрішпенц - Бойових, Грицких - Толстушко, Горлушко - Роганов; Бондарук - Серанов - Кисельов (К), Созонов - Пукс (А) - Орлов, Савченко - Гриценко (А) - Ворона, Чердак - Олійник - Тютченко.
«Крижані Вовки»: Петленко (Дуве); Воронін (А) - Сисак, Федосов - Пріваліхін, Фроленко (А) - Лісін, Боронило -; Мікульчик - Чуйков - Шабанов, Мкртчян - Дворник (К) - Овчинников, Андрющенко - Гіндуллін - Удовиченко, Зик - Воробйов.