НЕЙМАР: «Мій пріоритет - ПСЖ. Навіщо мені йти?»

Бразильський форвард передумав покидати паризький клуб

НЕЙМАР: «Мій пріоритет - ПСЖ. Навіщо мені йти?»
© ФК ПСЖ. Неймар

Влітку Неймар хотів покинути ПСЖ і відмовлявся продовжувати контракт з клубом. Однак зараз бразильський форвард заявив, що не має наміру покидати ПСЖ:

«Навіщо мені йти? У мене ще два роки за контрактом, команда продовжує прогресувати. У цьому сезоні ми повинні зосередитися на тому, щоб зробити все правильно і виграти якомога більше трофеїв.

У цьому сезоні метою є Ліга чемпіонів. І мій пріоритет - це ПСЖ. Мета полягає в тому, щоб перемагати в кожній наступній грі. В кожній зустрічі ми повинні тиснути на суперника. Ось як я це бачу».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — France Football

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Мітки
Новини партнерiв
Коментарі
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 17.12.2019 00:16
    -1
    Ну пидрон,как и все бразильцы.У них родина там где деньги платят и жопа в тепле
    Brian
    online
      Brian, 16.12.2019 22:56
    -1
    Самый распиареный бездарь-нытик. В своё время таким был Балотелли.
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 16.12.2019 22:46
    0
    Играй, Васек. Играть-то умеешь. И будешь нарасхват. Не думал, что так скажу в отношении Неймара, но - Бери пример с Зины
    Saar
      Saar, 16.12.2019 21:47
    +1
    Это первый куплет песни. Второй куплет- ПСЖ вылетает с ЛЧ, пусть может не от Дотмунда, но вылетет. Тогда Неймар сново будет петь оду Барсе и ныть, как хреново ему в Париже.
    khatskevich_bog
    online
      khatskevich_bog, 16.12.2019 21:35
    0
    ага, а через 3 недели, будет говорить об Реале или Барселоне
    padlo95
      padlo95, 16.12.2019 21:20
    0
    Как ты за@бал уже!!
    Анатолій Чорнобук
      Анатолій Чорнобук, 16.12.2019 20:57
    0
    а комусь грошей на Гонсалєса не вистачає
    Saar
      Saar, 16.12.2019 21:47
    +1
    Это первый куплет песни. Второй куплет- ПСЖ вылетает с ЛЧ, пусть может не от Дотмунда, но вылетет. Тогда Неймар сново будет петь оду Барсе и ныть, как хреново ему в Париже.
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 16.12.2019 22:46
    0
    Играй, Васек. Играть-то умеешь. И будешь нарасхват. Не думал, что так скажу в отношении Неймара, но - Бери пример с Зины
    khatskevich_bog
    online
      khatskevich_bog, 16.12.2019 21:35
    0
    ага, а через 3 недели, будет говорить об Реале или Барселоне
    padlo95
      padlo95, 16.12.2019 21:20
    0
    Как ты за@бал уже!!
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 16.12.2019 20:57
    0
    а комусь грошей на Гонсалєса не вистачає