Зеленський висловився на підтримку Зозулі

Президент України заявив, що українського форварда «Альбасете» підтримує вся країна

Зеленський висловився на підтримку Зозулі
© facebook.com/zelenskiy95. Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський висловився на підтримку 30-річного українського форварда «Альбасете» Романа Зозулі.
 
У поєдинку 20-го туру Сегунди проти «Райо Вальєкано» фанати суперника скандували «Зозуля — нацист». В знак протесту «Альбасете» не вийшов на другий тайм поєдинку.

«Роман Зозуля, тебе підтримує не лише твоя команда, тебе підтримує вся Україна!

Ти не тільки класний футболіст, ти справжній патріот, який любить свою країну та допомагає нашим військовим.

Ми з тобою! Тисну руку!», — написав Зеленський в Facebook.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 17.12.2019 05:47
    +1
    Эти испанские коммунисты придурки, себя выставили идиотами на весь мир, думая что Зозулю унизят
    Василий Ковальский
      Василий Ковальский, 17.12.2019 03:21
    +4
    DKTheBest2, 16.12.2019 21:15
    Дорога Україно! Жени цього преЗедента в три шиї, поки ще не пізно, тому що накоїть він такого лиха країні та народові, що не розгребете ще років сто.
    Порошенко вообще-то уже полгода как не президент.
    common_sense
    online
      common_sense, 16.12.2019 23:33
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Mr.Value, 16.12.2019 23:01
    Вам не угодишь. Всё что не сделает Зеленский, либо пиар, либо предательство.
    а что он сделал? можно по пунктам?
    pl2012ua
      pl2012ua, 16.12.2019 23:32
    +4
    Maradona, 16.12.2019 22:46
    До Зе питань багато, однак тут вчинок гідний, порохо-та решта боти ідуть нах!
    А взагалі, з раШизмом Європі та світу треба боротися так само як і з раСизмом.
    саме так!
    Афикс Афиксис
      Афикс Афиксис, 16.12.2019 23:25
    -11
    Коментар згорнуто. Показати
    Бгг, минусуйте, минусуйте, козлы. А я поржу!
    )))))))))))))))))
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.12.2019 23:25
    0
    Афикс Афиксис, 16.12.2019 23:11
    Этот поц Роман позорит свою фамилию.
    Ганьба!
    Свали отсюда срашистское существо.
    Афикс Афиксис
      Афикс Афиксис, 16.12.2019 23:21
    -13
    Коментар згорнуто. Показати
    Ой, мамо рiдна, сколько вас тут с промытыми мозгами недотёп кастрюлеголовых собралось!
    Адекватных не вижу. )))))))))
    Афикс Афиксис
      Афикс Афиксис, 16.12.2019 23:11
    -18
    Коментар згорнуто. Показати
    Этот поц Роман позорит свою фамилию.
    Ганьба!
    Maradona
    online
      Maradona, 16.12.2019 23:05
    +3
    Mr.Value, 16.12.2019 23:01
    Вам не угодишь. Всё что не сделает Зеленский, либо пиар, либо предательство.
    Ні, абсолютно так само було з Петром, казали що лише примазується до заслуг спортсменів, однак краще без вітань і підтримки?
    Ясно ж, що у президента є свій електорат та всі решта, хто не підтримує та відверто ненавидить, проте щодо подібних ситуацій із вітаннями чи підтримкою - тут вже залежить від адекватності людей і як бачимо, де у кого вона відсутня
    Maradona
    online
      Maradona, 16.12.2019 23:02
    +5
    DKTheBest2, 16.12.2019 22:59
    Це не вчинок, а піар.
    То для "нас" піар, у Європі сприймуть як підтримку президента.
    Mr.Value
    online
      Mr.Value, 16.12.2019 23:01
    +11
    DKTheBest2, 16.12.2019 22:59
    Це не вчинок, а піар.
    Вам не угодишь. Всё что не сделает Зеленский, либо пиар, либо предательство.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.12.2019 22:59
    -14
    Maradona, 16.12.2019 22:46
    До Зе питань багато, однак тут вчинок гідний, порохо-та решта боти ідуть нах!
    А взагалі, з раШизмом Європі та світу треба боротися так само як і з раСизмом.
    Це не вчинок, а піар.
    Maradona
    online
      Maradona, 16.12.2019 22:46
    +10
    До Зе питань багато, однак тут вчинок гідний, порохо-та решта боти ідуть нах!
    А взагалі, з раШизмом Європі та світу треба боротися так само як і з раСизмом.
    Syrok-oxlx
      Syrok-oxlx, 16.12.2019 21:18
    +6
    DKTheBest2, 16.12.2019 21:15
    Дорога Україно! Жени цього преЗедента в три шиї, поки ще не пізно, тому що накоїть він такого лиха країні та народові, що не розгребете ще років сто.
    ПАрАшенко ты ли это?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.12.2019 21:15
    -5
    Дорога Україно! Жени цього преЗедента в три шиї, поки ще не пізно, тому що накоїть він такого лиха країні та народові, що не розгребете ще років сто.
    Женя Матийчук
      Женя Матийчук, 16.12.2019 21:13
    +15
    Президенту респект!
    SEPULTARA
      SEPULTARA, 16.12.2019 21:08
    +9
    pl2012ua, 16.12.2019 19:01
    Это хороший поступок Зеленского
    Это лучший поступок Голобородька!
    vizuals
    online
      vizuals, 16.12.2019 20:43
    +2
    Ось би ще цей президент вигнав зі своєї команди сепарів, які ображають та ненавидять тих самих ветеранів, яким допомагає Зозуля, погнав би тих, хто любить та чекає на русськай "мир". А то, однією рукою Вовік робить одне, другою - зовсім інше
    common_sense
    online
      common_sense, 16.12.2019 20:20
    -19
    Коментар згорнуто. Показати
    Shchebet, 16.12.2019 19:50
    Правильный поступок Президента...
    хватит называть марионетку президентом
    Shchebet
      Shchebet, 16.12.2019 19:50
    +17
    Правильный поступок Президента...
    pl2012ua
      pl2012ua, 16.12.2019 19:01
    +35
    Это хороший поступок Зеленского
    Shchebet
    online
      Shchebet, 16.12.2019 19:50
    +17
    Правильный поступок Президента...
    Женя Матийчук
      Женя Матийчук, 16.12.2019 21:13
    +15
    Президенту респект!
    Mr.Value
    online
      Mr.Value, 16.12.2019 23:01
    +11
    DKTheBest2, 16.12.2019 22:59
    Це не вчинок, а піар.
    Вам не угодишь. Всё что не сделает Зеленский, либо пиар, либо предательство.
    Maradona
    online
      Maradona, 16.12.2019 22:46
    +10
    До Зе питань багато, однак тут вчинок гідний, порохо-та решта боти ідуть нах!
    А взагалі, з раШизмом Європі та світу треба боротися так само як і з раСизмом.
    SEPULTARA
      SEPULTARA, 16.12.2019 21:08
    +9
    pl2012ua, 16.12.2019 19:01
    Это хороший поступок Зеленского
    Это лучший поступок Голобородька!
    cucumber
    online
      cucumber, 16.12.2019 19:48
    +7
    Наш Вова - это Вова здорового человека!
    Syrok-oxlx
      Syrok-oxlx, 16.12.2019 21:18
    +6
    DKTheBest2, 16.12.2019 21:15
    Дорога Україно! Жени цього преЗедента в три шиї, поки ще не пізно, тому що накоїть він такого лиха країні та народові, що не розгребете ще років сто.
    ПАрАшенко ты ли это?
    Maradona
    online
      Maradona, 16.12.2019 23:02
    +5
    DKTheBest2, 16.12.2019 22:59
    Це не вчинок, а піар.
    То для "нас" піар, у Європі сприймуть як підтримку президента.
    Василий Ковальский
      Василий Ковальский, 17.12.2019 03:21
    +4
    DKTheBest2, 16.12.2019 21:15
    Дорога Україно! Жени цього преЗедента в три шиї, поки ще не пізно, тому що накоїть він такого лиха країні та народові, що не розгребете ще років сто.
    Порошенко вообще-то уже полгода как не президент.
    pl2012ua
      pl2012ua, 16.12.2019 23:32
    +4
    Maradona, 16.12.2019 22:46
    До Зе питань багато, однак тут вчинок гідний, порохо-та решта боти ідуть нах!
    А взагалі, з раШизмом Європі та світу треба боротися так само як і з раСизмом.
    саме так!
    Maradona
    online
      Maradona, 16.12.2019 23:05
    +3
    Mr.Value, 16.12.2019 23:01
    Вам не угодишь. Всё что не сделает Зеленский, либо пиар, либо предательство.
    Ні, абсолютно так само було з Петром, казали що лише примазується до заслуг спортсменів, однак краще без вітань і підтримки?
    Ясно ж, що у президента є свій електорат та всі решта, хто не підтримує та відверто ненавидить, проте щодо подібних ситуацій із вітаннями чи підтримкою - тут вже залежить від адекватності людей і як бачимо, де у кого вона відсутня
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 16.12.2019 19:38
    +3
    Браво Володимире!
    Василь Новоселецький
      Василь Новоселецький, 16.12.2019 19:04
    +3
    Роман молодець! Зе, без сумніву добротний артист. Як він вчасно підтримав Зозулю! Треба б ще й попрацювати в Мадріді щоб прийшло розуміння.....А так москалі походили, - нам ТРЕБА спробувати дати відсіч брехні! Кличко чи такий же відомий і цікавий для іспанців, як і для всього світу, - після підготовки, мав би прочитати по телебаченню Іспанії курс передач по 12-15 хвилин 5 разів!
    vizuals
    online
      vizuals, 16.12.2019 20:43
    +2
    Ось би ще цей президент вигнав зі своєї команди сепарів, які ображають та ненавидять тих самих ветеранів, яким допомагає Зозуля, погнав би тих, хто любить та чекає на русськай "мир". А то, однією рукою Вовік робить одне, другою - зовсім інше
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 17.12.2019 05:47
    +1
    Эти испанские коммунисты придурки, себя выставили идиотами на весь мир, думая что Зозулю унизят
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.12.2019 23:25
    0
    Афикс Афиксис, 16.12.2019 23:11
    Этот поц Роман позорит свою фамилию.
    Ганьба!
    Свали отсюда срашистское существо.