Динамо підтримало Зозулю

Київський клуб не залишився осторонь після інциденту з фанатами «Райо Вальєкано»

Динамо підтримало Зозулю
© ФК Альбасете. Роман Зозуля
Київське «Динамо» підтримало 30-річного українського форварда «Альбасете» Романа Зозулю після інциденту з фанатами «Райо Вальєкано» в 20-му турі Сегунди.
 
У першому таймі матчу вболівальники «Райо Вальєкано» називали Зозулю «нацистом». В знак протесту «Альбасете» не вийшов на другий тайм поєдинку.
 
«Твій бійцівський характер і воля до правди та честі, патріотизм завжди були і залишаються головними чеснотами. Тебе ніхто і ніколи не зламає, правда на твоїй стороні. Романе, ми з тобою!», — повідомляється на офіційній сторінці «Динамо» в Facebook.
 
Зозуля — вихованець «Динамо». Контракт Романа належав київському клубу з 2006-го по 2011-й роки.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Andriy Dotsenko
      Andriy Dotsenko, 17.12.2019 03:55
    -4
    Нічого дивного, що клуб в якого ультраси неонацисти, підтримує когось кого звинувачують в підтримці неонацизму.
    А Зозулі потрібно було не підтримувати неонацистів Азова, тоді не було б і проблеми.
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 17.12.2019 02:45
    0
    Sheva19, 17.12.2019 01:30
    Вот интересно было бы посмотреть сов против нацистов кто кого красная книга или фашики кто кому рот закрыл бы
    а что....пазика на параше тоже любят?))
    Sheva19
      Sheva19, 17.12.2019 01:30
    -1
    Вот интересно было бы посмотреть сов против нацистов кто кого красная книга или фашики кто кому рот закрыл бы
    Sheva19
      Sheva19, 17.12.2019 01:28
    -1
    Совы вылетят в Испанию и там будут пищать пи пи пи
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 16.12.2019 21:56
    0
    суркис знает об этом?) и почему не написали в чём поддерживают? оставляют дорогу для слива?)
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 16.12.2019 21:33
    -7
    чем динамо меня бесит, так это своим псевдопатриотизмом...футболочки, ветераны ато, тут свои пять всунули
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 16.12.2019 20:28
    -1
    bullyUA, 16.12.2019 18:58
    Зеленский спортсмен?
    А ти дибіл?
    cucumber
    online
      cucumber, 16.12.2019 19:50
    +3
    Не сильно люблю Динамо, но тут снимаю шляпу.
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 16.12.2019 19:44
    0
    bullyUA, 16.12.2019 18:58
    Зеленский спортсмен?
    Нет. Зеленский - законно-выбранный Президент Украины. А парашаботы до сих пор не угомонятся я смотрю
    barsch.
      barsch., 16.12.2019 19:13
    0
    bullyUA, 16.12.2019 18:46
    Это тот самый Зеленский, который 4 раза откосил от армии? Это тот самый Зеленский, который "шутил" о русской оккупации Донбасса? Это тот самый Зеленский, который вызверился на добровольца?
    позволь поинтересоваться, сколько раз косил ты? если конечно по возрасту подходишь...
    pl2012ua
      pl2012ua, 16.12.2019 19:11
    +12
    Динамо, молодцы!
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 16.12.2019 19:05
    +5
    bullyUA, 16.12.2019 18:58
    Зеленский спортсмен?
    Зеленський підтримав українського спортсмена та патріота в складних обставинах.
    Це має відношення до спорту, бо мова йде про спортсмена.
    В вашому коментарі мова йде цілком про Зеленського. Відчуйте різницю Немає сенсу це обговорювати на спортивному сайті.
    digsum
      digsum, 16.12.2019 19:00
    +1
    bullyUA, 16.12.2019 18:46
    Это тот самый Зеленский, который 4 раза откосил от армии? Это тот самый Зеленский, который "шутил" о русской оккупации Донбасса? Это тот самый Зеленский, который вызверился на добровольца?
    Если доброволец, то святой человек? То есть даже допустить нельзя, что волонтер может волонтерить ради личных целей и достатка? Точно так же, если один волонтер паршивая овца, не значит, что все такие. Но у нас легко все свести к политическому преследованию, поэтому даже при железобетонных доказательствах будут говорить "вызверился"
    bullyUA
    online
      bullyUA, 16.12.2019 18:58
    -11
    Поручик Ржевский, 16.12.2019 18:56
    Це - спрортивний сайт, я, с вашого дозволу, тут більше бажаю спортсменів обговорювати, ніж політиків...
    Зеленский спортсмен?
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 16.12.2019 18:56
    -3
    bullyUA, 16.12.2019 18:46
    Это тот самый Зеленский, который 4 раза откосил от армии? Это тот самый Зеленский, который "шутил" о русской оккупации Донбасса? Это тот самый Зеленский, который вызверился на добровольца?
    Це - спрортивний сайт, я, с вашого дозволу, тут більше бажаю спортсменів обговорювати, ніж політиків...
    kromolovski92
      kromolovski92, 16.12.2019 18:55
    +5
    тут звичайно Динамо браво
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 16.12.2019 18:47
    +24
    Молодцы !
    Рома должен знать что в Украине его помнят и поддерживают !
    bullyUA
    online
      bullyUA, 16.12.2019 18:46
    +1
    Поручик Ржевский, 16.12.2019 18:36
    Зеленський теж підтримав.
    Роман Зозуля, тебе підтримує не лише твоя команда, тебе підтримує вся Україна!
    Ти не тільки класний футболіст, ти справжній патріот, який любить свою країну та допомагає нашим військовим.
    Ми з тобою! Тисну руку!
    💪💪💪🇺🇦🇺🇦🇺🇦
    Это тот самый Зеленский, который 4 раза откосил от армии? Это тот самый Зеленский, который "шутил" о русской оккупации Донбасса? Это тот самый Зеленский, который вызверился на добровольца?
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 16.12.2019 18:36
    +15
    Зеленський теж підтримав.
    Роман Зозуля, тебе підтримує не лише твоя команда, тебе підтримує вся Україна!
    Ти не тільки класний футболіст, ти справжній патріот, який любить свою країну та допомагає нашим військовим.
    Ми з тобою! Тисну руку!
    💪💪💪🇺🇦🇺🇦🇺🇦
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 16.12.2019 18:31
    +17
    Отличная поддержка. Рома - Украина с тобой.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 16.12.2019 18:47
    +24
    Молодцы !
    Рома должен знать что в Украине его помнят и поддерживают !
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 16.12.2019 18:31
    +17
    Отличная поддержка. Рома - Украина с тобой.
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 16.12.2019 18:36
    +15
    Зеленський теж підтримав.
    Роман Зозуля, тебе підтримує не лише твоя команда, тебе підтримує вся Україна!
    Ти не тільки класний футболіст, ти справжній патріот, який любить свою країну та допомагає нашим військовим.
    Ми з тобою! Тисну руку!
    💪💪💪🇺🇦🇺🇦🇺🇦
    pl2012ua
      pl2012ua, 16.12.2019 19:11
    +12
    Динамо, молодцы!
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 16.12.2019 19:05
    +5
    bullyUA, 16.12.2019 18:58
    Зеленский спортсмен?
    Зеленський підтримав українського спортсмена та патріота в складних обставинах.
    Це має відношення до спорту, бо мова йде про спортсмена.
    В вашому коментарі мова йде цілком про Зеленського. Відчуйте різницю Немає сенсу це обговорювати на спортивному сайті.
    kromolovski92
      kromolovski92, 16.12.2019 18:55
    +5
    тут звичайно Динамо браво
    cucumber
    online
      cucumber, 16.12.2019 19:50
    +3
    Не сильно люблю Динамо, но тут снимаю шляпу.
    digsum
      digsum, 16.12.2019 19:00
    +1
    bullyUA, 16.12.2019 18:46
    Это тот самый Зеленский, который 4 раза откосил от армии? Это тот самый Зеленский, который "шутил" о русской оккупации Донбасса? Это тот самый Зеленский, который вызверился на добровольца?
    Если доброволец, то святой человек? То есть даже допустить нельзя, что волонтер может волонтерить ради личных целей и достатка? Точно так же, если один волонтер паршивая овца, не значит, что все такие. Но у нас легко все свести к политическому преследованию, поэтому даже при железобетонных доказательствах будут говорить "вызверился"
    bullyUA
    online
      bullyUA, 16.12.2019 18:46
    +1
    Поручик Ржевский, 16.12.2019 18:36
    Зеленський теж підтримав.
    Роман Зозуля, тебе підтримує не лише твоя команда, тебе підтримує вся Україна!
    Ти не тільки класний футболіст, ти справжній патріот, який любить свою країну та допомагає нашим військовим.
    Ми з тобою! Тисну руку!
    💪💪💪🇺🇦🇺🇦🇺🇦
    Это тот самый Зеленский, который 4 раза откосил от армии? Это тот самый Зеленский, который "шутил" о русской оккупации Донбасса? Это тот самый Зеленский, который вызверился на добровольца?
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 17.12.2019 02:45
    0
    Sheva19, 17.12.2019 01:30
    Вот интересно было бы посмотреть сов против нацистов кто кого красная книга или фашики кто кому рот закрыл бы
    а что....пазика на параше тоже любят?))
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 16.12.2019 21:56
    0
    суркис знает об этом?) и почему не написали в чём поддерживают? оставляют дорогу для слива?)
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 16.12.2019 19:44
    0
    bullyUA, 16.12.2019 18:58
    Зеленский спортсмен?
    Нет. Зеленский - законно-выбранный Президент Украины. А парашаботы до сих пор не угомонятся я смотрю
    barsch.
      barsch., 16.12.2019 19:13
    0
    bullyUA, 16.12.2019 18:46
    Это тот самый Зеленский, который 4 раза откосил от армии? Это тот самый Зеленский, который "шутил" о русской оккупации Донбасса? Это тот самый Зеленский, который вызверился на добровольца?
    позволь поинтересоваться, сколько раз косил ты? если конечно по возрасту подходишь...