Карлос ДЕ ПЕНА: «Рік закінчується злетами і падіннями»

У відпустці вінгер «Динамо» має намір відпочити і зарядитися енергією

Карлос ДЕ ПЕНА: «Рік закінчується злетами і падіннями»
© ФК Динамо Київ. Карлос де Пена
27-річний уругвайський вінгер київського «Динамо» Карлос де Пена підбив  підсумки року.
 
«Рік закінчується злетами і падіннями, але завжди з відданістю і професіоналізмом! Тепер прийшов час розслабитися і зарядитися енергією!», — написав де Пена в Instagram.
 
У поточному сезоні де Пена провів за «Динамо» 24 матчі у всіх турнірах, де забив 5 м'ячів і віддав 4 результативні передачі.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 17.12.2019 10:13
    +1
    Сказочный "дятел".
    Это были не взлеты,а отскоки при ударах о дно
    Саша Петрик
      Саша Петрик, 17.12.2019 00:50
    +1
    Падение помню, а о взлетах можно по подробнее?
    Andy_P
    online
      Andy_P, 16.12.2019 21:12
    0
    Какие взлёты, Карлос? Сам вспомни, кому вы эпично "взлетели" Если для тебя это матч против Ворсклы - то не обольщайся, сборной ветеранов Полтавы вы и то меньше забили-бы
    Forever_young_12
      Forever_young_12, 16.12.2019 20:20
    0
    @@Теперь пришло время расслабиться@@
    По моему вы и не напрягались
    salem1974
      salem1974, 16.12.2019 20:04
    0
    Взлет это 2-е место в УПЛ???
    n.tkach
      n.tkach, 16.12.2019 19:17
    +3
    Опустись на землю де Пена.
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 16.12.2019 19:05
    +6
    Это какиеми еще нахрен взлетами год закончился? Это у кого взлет то был? Какой нах...р отпуск? Вы че охринели там все? Матч с Лугано еще все помнят
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 16.12.2019 19:05
    +6
    Это какиеми еще нахрен взлетами год закончился? Это у кого взлет то был? Какой нах...р отпуск? Вы че охринели там все? Матч с Лугано еще все помнят
    n.tkach
      n.tkach, 16.12.2019 19:17
    +3
    Опустись на землю де Пена.
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 17.12.2019 10:13
    +1
    Сказочный "дятел".
    Это были не взлеты,а отскоки при ударах о дно
    Саша Петрик
      Саша Петрик, 17.12.2019 00:50
    +1
    Падение помню, а о взлетах можно по подробнее?
    Andy_P
    online
      Andy_P, 16.12.2019 21:12
    0
    Какие взлёты, Карлос? Сам вспомни, кому вы эпично "взлетели" Если для тебя это матч против Ворсклы - то не обольщайся, сборной ветеранов Полтавы вы и то меньше забили-бы
    Forever_young_12
      Forever_young_12, 16.12.2019 20:20
    0
    @@Теперь пришло время расслабиться@@
    По моему вы и не напрягались
    salem1974
      salem1974, 16.12.2019 20:04
    0
    Взлет это 2-е место в УПЛ???