Георгій БУЩАН: «Це переломна перемога»

Воротар «Динамо» – про результат матчу з «Десною»

Георгій БУЩАН: «Це переломна перемога»
© ФК Динамо Київ. Георгій Бущан
Голкіпер київського «Динамо» Георгій Бущан прокоментував перемогу над чернігівською «Десною» (1:0) в матчі 18-го туру української Прем'єр-ліги.
 
«Це переломна перемога. Вона потрібна була і для самих себе, і для турнірної таблиці, і для уболівальників. Останні півроку у нас були американські гірки. Зараз треба відпочити, набратися нових сил. На зборах продуктивно попрацювати. Думаю, у весняній частині ми зробимо все, щоб таких гойдалок більше не було», - сказав Бущан.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ПроФутбол

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ihor7003
    online
      ihor7003, 16.12.2019 10:35
    0
    Он дурачок что ли или думает что все болельщики такие?
    Shchebet
    online
      Shchebet, 16.12.2019 10:19
    0
    Бредятина!
    Переломна преремога над ким? Дебютантом? I це е перелом?
    Iдiоти...
    pike1
    online
      pike1, 16.12.2019 09:09
    0
    у кого перелом?
    Іван Лапечук
      Іван Лапечук, 16.12.2019 08:50
    +2
    ну так качелей не будет - вы устаканитесь на 5 месте.
    0509991171
      0509991171, 16.12.2019 08:37
    +2
    да, это переломная победа, чтобы в итоге занять 4 место или пятое, а играли опять припаршиво...
    Forever_young_12
      Forever_young_12, 16.12.2019 06:13
    +4
    Думаю, в весенней части мы СДЕЛАЕМ ВСЁ, чтобы таких качелей больше не было», - сказал Бущан.

    Вы в верите в сказанное?? Я нет. Просто обычное балобольство и попытка навесить макароны на уши голубым ослам
    Forever_young_12
      Forever_young_12, 16.12.2019 06:13
    +4
    Думаю, в весенней части мы СДЕЛАЕМ ВСЁ, чтобы таких качелей больше не было», - сказал Бущан.

    Вы в верите в сказанное?? Я нет. Просто обычное балобольство и попытка навесить макароны на уши голубым ослам
    Іван Лапечук
      Іван Лапечук, 16.12.2019 08:50
    +2
    ну так качелей не будет - вы устаканитесь на 5 месте.
    0509991171
      0509991171, 16.12.2019 08:37
    +2
    да, это переломная победа, чтобы в итоге занять 4 место или пятое, а играли опять припаршиво...
    ihor7003
    online
      ihor7003, 16.12.2019 10:35
    0
    Он дурачок что ли или думает что все болельщики такие?
    Shchebet
    online
      Shchebet, 16.12.2019 10:19
    0
    Бредятина!
    Переломна преремога над ким? Дебютантом? I це е перелом?
    Iдiоти...
    pike1
    online
      pike1, 16.12.2019 09:09
    0
    у кого перелом?