Микита ШЕВЧЕНКО: «А чому не поборотися з Динамо за друге місце?»

Воротар «Зорі» вважає, що команді під силу завоювати срібло Прем'єр-ліги

Микита ШЕВЧЕНКО: «А чому не поборотися з Динамо за друге місце?»
© ФК Зоря Луганськ. Микита Шевченко
Голкіпер «Зорі» Микита Шевченко про боротьбу за друге місце в чемпіонаті України з київським «Динамо».
 
«А чому ні, чому не спробувати? Що, говорити всім, що ми хочемо третє місце? Давайте поставимо максимальну мету і спробуємо її реалізувати.
 
Чи може «Зоря» конкурувати з «Динамо» в боротьбі за срібло? Чому ні? Зрозуміло, що у нас не суперклуб в фінансовому плані. Але ми сильні колективом. Приклад «Лестера» в Англії перед очима. У футболі все буває», - сказав Шевченко.
 
Після 17-ти турів УПЛ «Зоря» набрала 34 очки і займає друге місце в турнірній таблиці, випереджаючи «Динамо» на один бал.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — dynamo.kiev.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 14.12.2019 17:57
    -1
    Хотелось бы, чтобы Зоря выиграла серебро, потому что она сильная, а не Динамо слабое!
    zhyr
    online
      zhyr, 14.12.2019 17:17
    0
    Александр Шевченко, 14.12.2019 16:56
    Ну, Леднева он уже давно как месяц назад хотел забрать и это правильно, единственное верное решение. Русин, он и в Заре особо не играет, его и Тимчика трогать не будут.
    Вірне рішення для кого? В нинішній ситуації це щось змінить для Динамо? Сумніваюсь. А от Зоря може втратити, і для самих гравців це може буде погано, так як для них зараз основне грати і розвиватись. При Скрипнику вони розкриваються, а от що їм зможе дати Михайличенко? Зараз в Динамо в центрі є гравці, потенційно не гірше Лєднєва, і де вони? Молоді Шапаренко, Дуелунд наче вже відходить від травми. Теж молоді, талановиті. Сподіваюсь, що Зоря зробить все можливе, щоб зберегти цих гравціх хоча б до кінця сезону, а там може літом і щось зміниться в Динамо
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 14.12.2019 16:56
    -1
    zhyr, 14.12.2019 16:44
    Зараз Суркіс зробить "геніальний" хід і забере арендованих
    Ну, Леднева он уже давно как месяц назад хотел забрать и это правильно, единственное верное решение. Русин, он и в Заре особо не играет, его и Тимчика трогать не будут.
    zhyr
    online
      zhyr, 14.12.2019 16:44
    0
    Зараз Суркіс зробить "геніальний" хід і забере арендованих
    Special2
      Special2, 14.12.2019 15:22
    +3
    За серебро поборется три команды Заря, Десна и Александрия
    При Михайличенко хоть бы Олимпик или Мариуполь 5 место не отобрали
    Aleks04
      Aleks04, 14.12.2019 15:22
    +3
    Andy_P, 14.12.2019 15:08
    Судя по всему, за второе место Заря поборется с Александрией
    Про Десну ты забыл написать
    Andy_P
    online
      Andy_P, 14.12.2019 15:08
    +8
    Судя по всему, за второе место Заря поборется с Александрией
    dago38
      dago38, 14.12.2019 15:01
    -12
    Нашел классный сайт с прогнозами, взял у них 30 матчей и 23 зашло. За приглашенного человека дают скидку. Если будете брать скажите что от " dago ", буду благодарен. Главное что честная статистика. Сайт - tgtennis.com
    Andy_P
    online
      Andy_P, 14.12.2019 15:08
    +8
    Судя по всему, за второе место Заря поборется с Александрией
    Special2
    online
      Special2, 14.12.2019 15:22
    +3
    За серебро поборется три команды Заря, Десна и Александрия
    При Михайличенко хоть бы Олимпик или Мариуполь 5 место не отобрали
    Aleks04
      Aleks04, 14.12.2019 15:22
    +3
    Andy_P, 14.12.2019 15:08
    Судя по всему, за второе место Заря поборется с Александрией
    Про Десну ты забыл написать
    zhyr
    online
      zhyr, 14.12.2019 17:17
    0
    Александр Шевченко, 14.12.2019 16:56
    Ну, Леднева он уже давно как месяц назад хотел забрать и это правильно, единственное верное решение. Русин, он и в Заре особо не играет, его и Тимчика трогать не будут.
    Вірне рішення для кого? В нинішній ситуації це щось змінить для Динамо? Сумніваюсь. А от Зоря може втратити, і для самих гравців це може буде погано, так як для них зараз основне грати і розвиватись. При Скрипнику вони розкриваються, а от що їм зможе дати Михайличенко? Зараз в Динамо в центрі є гравці, потенційно не гірше Лєднєва, і де вони? Молоді Шапаренко, Дуелунд наче вже відходить від травми. Теж молоді, талановиті. Сподіваюсь, що Зоря зробить все можливе, щоб зберегти цих гравціх хоча б до кінця сезону, а там може літом і щось зміниться в Динамо
    zhyr
    online
      zhyr, 14.12.2019 16:44
    0
    Зараз Суркіс зробить "геніальний" хід і забере арендованих