Молодіжка України розгромно поступилася Угорщині

Угорці виявилися набагато сильніше за нашу команду

6933
3
Сьогодні в Броварах стартував молодіжний чемпіонату світу в Дивізіоні 1B. У першому матчі суперником збірної України були однолітки з Угорщини.

Тільки в першому періоді на майданчику точилася більш-менш рівна гра, але угорці все ж вийшли вперед на останній хвилині. Відразу після перерви нашій команді зусиллями Архипенко вдалося зрівняти рахунок, але радість української дружини була недовгою. Уже через кілька десятків секунд угорці знову вийшли вперед і не упускали своєї переваги до закінчення зустрічі, закинувши в ворота Артура Огаджаняна ще три шайби. Рахунок 1:5 міг бути і більшим, але в багатьох моментах нашу команду виручив голкіпер.

Завтра на турнірі буде вихідний день, а свій наступний матч збірна України проведе проти французів, які сьогодні обіграли Естонію з рахунком 6:1.

Молодіжний чемпіонат світу. Дивізіон 1 B

Україна U-20 - Угорщина U-20 - 1:5

Голи: Архипенко (22) - Ковач (20), Немет (22), Верташ (32), Амбруш (33), Дезсі (57)