Україна програла Білорусі на Euro Ice Hockey Challenge

Всі голи в матчі були забиті в другому періоді

4677
0

Збірна України з хокею провела перший матч на «Euro Ice Hockey Challenge», що проходить в Будапешті. Команда під керівництвом Сергія Вітера  поступилася фаворитам турніру - збірної Білорусі з рахунком 1:4.

Цікаво, що всі голи у зустрічі було забито в другому періоді. На початку двадцятихвилинки суперники обмінялися закинутими шайбами, після чого забивали тільки білоруси, які володіли весь матч великою перевагою. Матч був перерваний на 43-й хвилині після того, як травми отримали обидва воротарі української команди.

Завтра нашій команді належить провести матч проти збірної Кореї.

Euro Ice Hockey Challenge. Будапешт

Україна - Білорусь - 1:4

Шайби: 0:1 - Шинкевич (Буйницький) - 20:46; 1:1 - Бабинець (Алексюк) - 26:01; 1:2 - Ковиршин (Ан. Костіцин, Буйницький) - 27:38, 1:3 - Кітаров (Шинкевич - мен.) - 34:10; 1:4 - С. Малявко (Боярчук) - 37:26.

Україна: Воротар: Дьяченко Богдан

Захисники: Алексюк Володимир, Боєвих Олександр, Грицких Владислав, Жовнір Кирило, Ігнатенко Дмитро, Пангелов-Юлдашев Пилип, Сильницький Юрій, Петрухно Денис

Нападники: Бабинець Сергій, Благий Роман, Ружников Назар, Ворона Алексій, Гриценко Тимур, Савченко Іван, Коренчук Ілля, Костиков Олександр, Лялька Віталій, Мазур Вадим, Ромащенко Руслан, Янішевській Олексій

Білорусь: Воротарі: Ігор Брікун

Захисники: Олег Євенко, Кирило Готовец, Дмитро Знахаренко, Микола Стасенко, Нік Бейлі, Крістіан Хенкель, Ілля Шинкевич, Сергій Боголей

Нападники: Михайло Стефанович, Євген Ковиршин, Андрій Костіцин, Артем Демков, Олександр Когалим, Олександр Китаро, Павло Боярчук, Сергій Дрозд, Дмитро Буйницький, Сергій Малявко, Артем Кислий, Джефф Платт

(3)

Дмитро ХРИСТИЧ: «9:0 у матчі України та Китаю ми навіть не обговорюємо»
Хокей | 25 квітня 2024, 18:28 0

Не дуже корисний матч для збірної України

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»