0

НХЛ. Айлендерс б'ють Тампу, поразки Бостона, Вашингтона і Колорадо

У Лізі - день поразок лідерів

twitter.com/BlueJacketsNHL

Тампа-Бей не впоралася з Нью-Йорк Айлендерс і на своєму льоду поступилася одному з лідерів регулярного сезону НХЛ з рахунком 1:5. Для Блискавок це 4-та поразка в останніх 5-ти домашніх зустрічах.

А ось Айлендерс перемогли і підтяглися до лідера Сходу Вашингтону, який втратив очки. Столичні не впоралися з Коламбусом, програвши 2:5. Блу Джекетс завдяки 37 сейвам Корпісало і дублю Аткінсона перервали серію з 4-х поразок.

Вашингтон лідирує на Сході, але випереджає Айлендерс на 7 очок при трьох матчах в запасі у конкурента. Ще один лідер конференції, Бостон, поступився Оттаві 2:5, але впевнено тримає 1-е місце в Атлантичному дивізіоні.

На Заході Калгарі зупинив Колорадо 5:4 в овертаймі, перервавши шестиматчеву переможну серію противника.

Тампа-Бей - Нью-Йорк Айлендерс 1:5 (0:0, 1:2, 0:3)

Воротарі: Макелхінні - Варламов

Кидки: 32 - 24

Вашингтон - Коламбус 2:5 (0:1, 0:1, 2:3)

Воротарі: Холтбі - Корпісало

Кидки: 39 - 38

Оттава - Бостон 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)

Воротарі: Нилссон - Раск