Потрібна перемога! Розклади для Шахтаря перед вирішальним матчем ЛЧ

Для виходу в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів може вистачити і нічиєї з «Аталантою»

Потрібна перемога! Розклади для Шахтаря перед вирішальним матчем ЛЧ
© УЄФА
11 грудня в Харкові пройде матч останнього 6-го туру групи C Ліги чемпіонів, в якому зустрінуться донецький «Шахтар» і «Аталанта». Sport.ua вивчає розклади в групі напередодні вирішальних поєдинків.
 
Перші дві команди кожної групи продовжать боротьбу в 1/8 фіналу ЛЧ, а третя перейде в Лігу Європи (на стадію 1/16 фіналу). Зараз «Манчестер Сіті» має 11 очок, випереджаючи «Шахтар» (6), «Динамо» Загреб (5) і «Аталанту» (4).
 
Щоб гарантувати собі вихід до плей-оф Ліги чемпіонів, донецькому клубу необхідно обіграти італійців. В такому випадку «Шахтар» посяде друге місце (9 очок), хорвати залишаться на третій позиції (5 балів, або 6, або 8), а італійці будуть четвертими (4).
 
Крім того, «гірників» може влаштувати і нічия, якщо загребське «Динамо» вдома не зуміє перемогти «Манчестер Сіті». Щоправда, англійський клуб достроково став переможцем групи C і тому може виставити в Загребі не найсильнійший свій склад. При нічиєї «Шахтар» буде мати 7 очок, «Аталанта» – 5, і у клубу із Загреба з'являться хороші шанси на друге місце (з 8 очками). Але якщо «МанСіті» встоїть, то «Динамо» Загреб відправиться в Лігу Європи (набравши, без різниці, 5 або 6 очок, адже у хорватів перевага над італійцями за особистими зустрічами – 4:0, 0:2).
 
До речі, у «Шахтаря» є перевага над загребським «Динамо» за особистими зустрічами (2:2 вдома, 3:3 в гостях) за рахунок більшої кількості голів, проведених проти суперника на виїзді. Це може дозволити потрапити в Лігу Європи в разі фіаско проти «Аталанти», якщо в Загребі господарі не зможуть перемогти, а лише зіграють внічию (або програють). При такому розкладі друге місце займе «Аталанта» (7), «Шахтар» стане третім (6), а «Динамо» Загреб – четвертим (5 або 6).
 
Найбільш невдалий розклад для українських уболівальників – це поразка «Шахтаря» від «Аталанти» і перемога «Динамо» Загреб над «МанСіті». В такому випадку гірники взагалі припинять боротьбу в єврокубках (Загреб – 8, Аталанта – 7, Донецьк – 6). Але сподіваємося, до такого справа не дійде.
 
Ліга чемпіонів 2019/20. Група C
 
Турнірна таблиця після 5 турів
 
 
6-й тур, 11 грудня
 
19:55. «Шахтар» (Україна) – «Аталанта» (Італія)
19:55. «Динамо» Загреб (Хорватія) – «Манчестер Сіті» (Англія)
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу 6-го туру Ліги чемпіонів між Шахтарем і Аталантою, який пройде 11 грудня в Харкові.
    • 8.22% (37)
      1. Велика перемога Шахтаря
    • 44.44% (200)
      2. Мінімальна перемога Шахтаря
    • 27.33% (123)
      3. Нічия
    • 16.22% (73)
      4. Мінімальна перемога Аталанти
    • 3.78% (17)
      5. Велика перемога Аталанти
    Результати опитування Проголосували — 450
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    source02
      source02, 11.12.2019 18:21
    0
    Surkisfuilo, 11.12.2019 14:58
    Я кременчужанин з Полтавської області.
    не позорь мой город смени аватарку
    source02
      source02, 11.12.2019 18:19
    0
    какой автобус с ТЕТЕ за 50кк бачей?
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 11.12.2019 16:31
    0
    Бажаю кротам не обісратися...
    maverik
      maverik, 11.12.2019 16:15
    +4
    Уважаемые болельщики,украинцы!!! Сегодня все болеем за "ШАХТЕР" не зависимо от вероисповедания,национальности,клубных предпочтений."ШАХТЕР" это УКРАИНА и представляет он в еврокубках УКРАИНУ !!! ВЕРИМ В ПОБЕДУ !!! Болельщик "ДИНАМО" с 37-летним стажем.СЛАВА УКРАИНЕ !!!
    kvlad200760
      kvlad200760, 11.12.2019 16:10
    -2
    Vbolivalnyk-Peter, 10.12.2019 21:17
    Я в тебе запитував з якого ти міста?
    Ні не запитував!Зараз я живу в Луцьку,до того жив 30 років в Тернополі.
    kvlad200760
      kvlad200760, 11.12.2019 16:08
    -4
    Vbolivalnyk-Peter, 11.12.2019 15:56
    Та чого зараз мріяти про суперника в 1/8 фіналу ЛЧ? Туди спочатку треба пробитися. А це, як на мене, не так вже й просто, як прогнозують тут більшість наших горе-експертів типу Сабо, Метревелі...
    Як показав день вчорашній то була тільки одна проста гра Наполі-Генк,решта ігор була заруба,навіть в матчі Бенфіка-Зеніт. У нас не проста група де МанСіті і всі решта більш-менш рівні.Як я і передбачав ще одразу після жеребу,визначальна гра у нас буде остання.Єдине чого я не міг передбачити то це що так виступить Динамо,гадав то буде постачальник очок для всіх інших де нічія буде вважатися поганим результатом і втратою очок. Виявилось що то далеко не так.Ну а хто буде суперником потім байдуже,головне туди потрапити!!!
    kvlad200760
      kvlad200760, 11.12.2019 16:01
    -4
    Sunrise, 11.12.2019 09:14
    Он как оборотень - днем он умный и пушистый, а ночью лохматый и злой. А еще его знают под ником wado1976 но это уже совсем другая история
    В житті під таким ніком не писав.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.12.2019 15:56
    +3
    Та чого зараз мріяти про суперника в 1/8 фіналу ЛЧ? Туди спочатку треба пробитися. А це, як на мене, не так вже й просто, як прогнозують тут більшість наших горе-експертів типу Сабо, Метревелі...
    stopor2016
      stopor2016, 11.12.2019 15:45
    0
    Sheva19, 11.12.2019 01:59
    У Атланты нет досвида в евротурнирах парочку быстрых голов только в основе без Коваленко и Тете а тем более Хочалавы во втором тайме сразу на замену Тете и Атланта обосралась
    Досвида нет , но опыт игры в более сильном чемпе - есть .
    Surkisfuilo
      Surkisfuilo, 11.12.2019 14:58
    0
    common_sense, 11.12.2019 09:40
    да идите вы на юг магаданской области со своим зенитом. боты из под впна сидят, срут через гугл переводчик
    Я кременчужанин з Полтавської області.
    kum_Poltava_
      kum_Poltava_, 11.12.2019 13:29
    +1
    Владислав Антонов, 10.12.2019 17:35
    Потенциальные соперники в плей-офф ЛЧ - ПСЖ, Бавария, Ливерпуль, Ювентус, Барселона, Лейпциг, Аякс. Даже если Шахтер выйдет в 1/8 финала, там ему торба... Ну разве что случится чудо, и первые места в группах G и Н займут Лион и Валенсия. Вот здесь можно будет побороться.
    А вообще Лига Европы - более удобный вариант. Говорю как поклонник Горняков.
    Аякс в прольоті.
    tank72063
      tank72063, 11.12.2019 10:34
    +1
    Krivbass1979, 11.12.2019 07:36
    Последний вариант самый вероятный.Шахта весной будет смотреть по телику еврокубки))
    Самый вероятный шо кривбас возродится в 2079..
    Андрей Саенко
      Андрей Саенко, 11.12.2019 10:11
    +2
    А при чем здесь боты,если зенит обосрался,Дзюба так и сказал,а Ракицкий красавец,перешел в "супер клуб",это его уровень,я не знал,что чемпионат России один из сильнейших в Европе.
    Андрей Саенко
      Андрей Саенко, 11.12.2019 09:55
    +3
    Читаю комменты,ни кто не верит в шахту,перебирают варианты.Будет победа шахты,если настраиваться на ав друг,то будет,как с зенитом(со 2,на 4).Аталанта не супер клуб,крепкий середняк,абсолютно не сильнее горняков.Все в наших руках,главное,что бы оборона не посыпалась,а атака свое дело сделает.
    common_sense
    online
      common_sense, 11.12.2019 09:40
    0
    Surkisfuilo, 11.12.2019 09:33
    Головне не слідкувати за ходом паралельного матчу! І не повторити кричущої помилки (розхлябаності) Зеніта. А зіграти в атакувальний футбол, на перемогу! Атакувати усі 95 хвилин, навіть виграючи, йти вперед і атакувати. Аталанта не той суперник, щоб перед ним дрижати.
    да идите вы на юг магаданской области со своим зенитом. боты из под впна сидят, срут через гугл переводчик
    Surkisfuilo
      Surkisfuilo, 11.12.2019 09:33
    +1
    Головне не слідкувати за ходом паралельного матчу! І не повторити кричущої помилки (розхлябаності) Зеніта. А зіграти в атакувальний футбол, на перемогу! Атакувати усі 95 хвилин, навіть виграючи, йти вперед і атакувати. Аталанта не той суперник, щоб перед ним дрижати.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 11.12.2019 09:31
    +5
    Іншого виходу,ніж повністю віддатися у грі,немає.Давай хлопці,зробіть фанам і собі,приємний настрій на новорічні свята !
    Sunrise
    online
      Sunrise, 11.12.2019 09:15
    +5
    Sheva19, 11.12.2019 01:59
    У Атланты нет досвида в евротурнирах парочку быстрых голов только в основе без Коваленко и Тете а тем более Хочалавы во втором тайме сразу на замену Тете и Атланта обосралась
    Шахтеру удачи, главное не ставить автобус потому что это может очень плохо обернуться.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 11.12.2019 09:14
    +1
    Vbolivalnyk-Peter, 10.12.2019 20:59
    Доречі!!! kvlad200760 це ти під ніком ВВВ на форумі дописуєш?
    Он как оборотень - днем он умный и пушистый, а ночью лохматый и злой. А еще его знают под ником wado1976 но это уже совсем другая история
    GeloN83
      GeloN83, 11.12.2019 08:58
    -5
    Поки буде обмеження в трансляції ЛЧ - "Шахтарю" вдачі не буде.
    ВВВ
      ВВВ, 10.12.2019 16:03
    +19
    Взагалі то расклади для Шахтаря не такі вже й погані.Головне що Аталанті потрібна перемога за будь яких обставин а це дає шанси на тактичні варіанти для Шахтаря!!!
    George Abuladze
      George Abuladze, 10.12.2019 16:09
    +12
    Нужно рвать жопу на 100%, и на контратаках наказывать итальяшек, не дай бог ставить автобусы, тогда нам вилы
    norma_zap
      norma_zap, 10.12.2019 15:49
    +12
    В общем, всё в руках Шахтера!
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 10.12.2019 15:52
    +10
    Все может быть . Шахтеру главное не пропустить быстрый гол. А чем меньше времени будет оставаться тем больше аталанта будет раскрываться. Ман сити сейчас переживает не лучшие времена по этому лишнее поражение им тоже не нужно!
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 10.12.2019 16:09
    +8
    як там співають "всьо в твоїх руках"))))
    Так що ШД потрібно перемагати і впевнено проходити в євровесну, а не надіятись на турнірні розклади.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 10.12.2019 18:12
    +6
    kvlad200760, 10.12.2019 17:58
    З точки зору рейтингу УЕФА то вигідніше аби Шахтар був в ЛЕ ,там він при певних розкладах може просунутися далі ніж в ЛЧ і здобути більше очок для України. З фінансової точки зору вигідніше попасти в плей-оф ЛЧ,там платять вдесятеро більше!!!Ну майже вдесятеро.
    В ЛЄ з любої точки зору Шахтарю не вигідно потрапляти:
    - фінанси - на порядок вищі в ЛЧ
    - рейтинг - за вихід в ЛЧ шахтар гарантовано отримує 5 балів, а якщо потраплять в ЛЄ будуть несіяними, бо як мінімум 4 команди з ЛЧ, які займуть 3-ті місця в своїх групах, матимуть кращі показники. Тому вже на стадії 1/16 фіналу можуть зіграти з Арсеналом, Борусією М, МЮ, Севільєю - суперників не на багато слабших ніж в ЛЧ...
    Владислав Антонов
      Владислав Антонов, 10.12.2019 17:35
    +6
    Потенциальные соперники в плей-офф ЛЧ - ПСЖ, Бавария, Ливерпуль, Ювентус, Барселона, Лейпциг, Аякс. Даже если Шахтер выйдет в 1/8 финала, там ему торба... Ну разве что случится чудо, и первые места в группах G и Н займут Лион и Валенсия. Вот здесь можно будет побороться.
    А вообще Лига Европы - более удобный вариант. Говорю как поклонник Горняков.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 11.12.2019 09:31
    +5
    Іншого виходу,ніж повністю віддатися у грі,немає.Давай хлопці,зробіть фанам і собі,приємний настрій на новорічні свята !
    Sunrise
    online
      Sunrise, 11.12.2019 09:15
    +5
    Sheva19, 11.12.2019 01:59
    У Атланты нет досвида в евротурнирах парочку быстрых голов только в основе без Коваленко и Тете а тем более Хочалавы во втором тайме сразу на замену Тете и Атланта обосралась
    Шахтеру удачи, главное не ставить автобус потому что это может очень плохо обернуться.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 10.12.2019 16:47
    +5
    Якщо Шахтар хоче вийти в ЛЧ весну слід виходити та грати проти Аталанти першим номером, а не ставити автобус та сподіватися на контратаки - це не їх гра.
    maverik
      maverik, 11.12.2019 16:15
    +4
    Уважаемые болельщики,украинцы!!! Сегодня все болеем за "ШАХТЕР" не зависимо от вероисповедания,национальности,клубных предпочтений."ШАХТЕР" это УКРАИНА и представляет он в еврокубках УКРАИНУ !!! ВЕРИМ В ПОБЕДУ !!! Болельщик "ДИНАМО" с 37-летним стажем.СЛАВА УКРАИНЕ !!!
    digsum
    online
      digsum, 10.12.2019 20:20
    +4
    kvlad200760, 10.12.2019 17:58
    З точки зору рейтингу УЕФА то вигідніше аби Шахтар був в ЛЕ ,там він при певних розкладах може просунутися далі ніж в ЛЧ і здобути більше очок для України. З фінансової точки зору вигідніше попасти в плей-оф ЛЧ,там платять вдесятеро більше!!!Ну майже вдесятеро.
    Нэ выгиднишэ. За выход из группы ЛЧ дают 10 млн евро и 5 очков, это две с половиной победы. Две с половиной победы в плей-офф Лиги Европы еще надо устроить, не считая того, что по деньгам выйдут копейки. 1 очко дают за выход аж в четвертьфинал ЛЕ.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.12.2019 15:56
    +3
    Та чого зараз мріяти про суперника в 1/8 фіналу ЛЧ? Туди спочатку треба пробитися. А це, як на мене, не так вже й просто, як прогнозують тут більшість наших горе-експертів типу Сабо, Метревелі...
    Андрей Саенко
      Андрей Саенко, 11.12.2019 09:55
    +3
    Читаю комменты,ни кто не верит в шахту,перебирают варианты.Будет победа шахты,если настраиваться на ав друг,то будет,как с зенитом(со 2,на 4).Аталанта не супер клуб,крепкий середняк,абсолютно не сильнее горняков.Все в наших руках,главное,что бы оборона не посыпалась,а атака свое дело сделает.
    Женя Матийчук
    online
      Женя Матийчук, 10.12.2019 17:30
    +3
    norma_zap, 10.12.2019 15:49
    В общем, всё в руках Шахтера!
    а точнее в ногах
    Андрей Саенко
      Андрей Саенко, 11.12.2019 10:11
    +2
    А при чем здесь боты,если зенит обосрался,Дзюба так и сказал,а Ракицкий красавец,перешел в "супер клуб",это его уровень,я не знал,что чемпионат России один из сильнейших в Европе.
    solart1964
      solart1964, 10.12.2019 19:57
    +2
    kvlad200760, 10.12.2019 17:58
    З точки зору рейтингу УЕФА то вигідніше аби Шахтар був в ЛЕ ,там він при певних розкладах може просунутися далі ніж в ЛЧ і здобути більше очок для України. З фінансової точки зору вигідніше попасти в плей-оф ЛЧ,там платять вдесятеро більше!!!Ну майже вдесятеро.
    Да хрен знает, наберет ли больше Шахтер в ЛЕ. Если пройдет в ЛЧ дальше, то получит за победу и за выход из группы. А если не пройдет, то нифига не получит и к тому же не известно, на кого в ЛЕ попадет и в какой форме будет весной... По финансам - тут и говорить не о чем..
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 10.12.2019 18:03
    +2
    Владислав Антонов, 10.12.2019 17:35
    Потенциальные соперники в плей-офф ЛЧ - ПСЖ, Бавария, Ливерпуль, Ювентус, Барселона, Лейпциг, Аякс. Даже если Шахтер выйдет в 1/8 финала, там ему торба... Ну разве что случится чудо, и первые места в группах G и Н займут Лион и Валенсия. Вот здесь можно будет побороться.
    А вообще Лига Европы - более удобный вариант. Говорю как поклонник Горняков.
    Так як Шахтар останнім часом грає весною у ЛЄ - краще влетіти Ліверпуль в ЛЧ і заробити за вихід до плей-офф 5 балів. А з огляду на те, чо УЄФА намагається провернути "сліпий жереб" таким чином, щоб в ЛЧ усі матчі мали інтригу, то з Ліверпулем гратимуть не скоріше чвертьфіналу...
    kum_Poltava_
      kum_Poltava_, 11.12.2019 13:29
    +1
    Владислав Антонов, 10.12.2019 17:35
    Потенциальные соперники в плей-офф ЛЧ - ПСЖ, Бавария, Ливерпуль, Ювентус, Барселона, Лейпциг, Аякс. Даже если Шахтер выйдет в 1/8 финала, там ему торба... Ну разве что случится чудо, и первые места в группах G и Н займут Лион и Валенсия. Вот здесь можно будет побороться.
    А вообще Лига Европы - более удобный вариант. Говорю как поклонник Горняков.
    Аякс в прольоті.
    tank72063
    online
      tank72063, 11.12.2019 10:34
    +1
    Krivbass1979, 11.12.2019 07:36
    Последний вариант самый вероятный.Шахта весной будет смотреть по телику еврокубки))
    Самый вероятный шо кривбас возродится в 2079..