ВІДЕО. Гол Селезньова не врятував Бурсаспор від поразки

Український форвард вийшов на заміну

© Twitter
Український форвард Євген Селезньов відзначився голом за турецький клуб «Бурсаспор» в матчі першого дивізіону чемпіонату Туреччини проти команди «Гіресунспор» (2:3).

Українець вийшов на заміну відразу після перерви. Селезньов забив гол на 86-й хвилині, скоротивши розрив до мінімуму. Але більшого його команда досягти не зуміла.

34-річний український нападник влітку перейшов у «Бурсаспор» в статусі вільного агента. Він провів за нову команду вже 12 матчів, в яких забив 5 голів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!