Селезньов забив гол за Бурсаспор в чемпіонаті Туреччини

Євген провів за турецьку команду вже 12 матчів, в яких відзначився 5 разів

© Twitter. Євген Селезньов
Український форвард Євген Селезньов відзначився черговим голом за турецький клуб «Бурсаспор» в поточному сезоні.

Футболіст «крокодилів» в матчі першого дивізіону чемпіонату Туреччини проти команди «Гіресунспор» (2:3) вийшов на заміну відразу після перерви. Селезньов забив гол на 86-й хвилині, скоротивши розрив до мінімуму. Але більшого його команда досягти не зуміла.

34-річний український нападник влітку перейшов в «Бурсаспор» в статусі вільного агента. Він провів за нову команду вже 12 матчів, в яких забив 5 голів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!