Шапаренко і Бесєдін - в основі Динамо на Зорю, Миколенко - поза заявкою

А у «Зорі» не зіграє Русин

Шапаренко і Бесєдін - в основі Динамо на Зорю, Миколенко - поза заявкою
© fcdynamo.kiev.ua

Сьогодні о 17:00 стартує матч чемпіонату України між «Динамо» і «Зорею». Обидві команди ведуть боротьбу за 2-е місце.

Відомий склад киян. Відзначимо відсутність основного лівого захисника Віталія Миколенка.

У «Зорі» в заявці немає орендованого у «Динамо» форварда Назарія Русина.

Динамо: Бойко, Кендзьора, Кадар, Попов, Караваєв, Сидорчук, Буяльський, Циганков, Шапаренко, Вербич, Бесєдін

В запасі: Бущан, Шабанов, Гармаш, Цітаішвілі, Де Пена, Родрігеш, Соль

Зоря: Шевченко, Тимчик, Абу Ханна, Чеберко, Михайличенко, Іванисеня, Хомченовський, Кочергін, Юрченко, Кабаєв, Громов

В запасі: Махарадзе, Лазіо, Вернидуб, Арвеладзе, Чайковський, Луньов, Будківський

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 08.12.2019 16:56
    +3
    Forever_young_12, 08.12.2019 16:31
    Я так понял, что Соля окончательно списали полировать банку. Да, уж, деньги на ветер - это сегодняшнее кредо менеджмента динамко
    Согласен, накупить форвардов, что бы потом играл Беседин
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 08.12.2019 16:55
    -1
    trasher87 trasher87, 08.12.2019 16:41
    Ну твоему ж клубу играть в среду в лч. Зачем испытывать карму?
    Все же может быть. Самое смешное быть потом посмешищем.
    «Все же может быть» - твой универсальный прогноз на все матчи
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 08.12.2019 16:54
    -4
    Беседин на сегодня сильнее испанца и люксембуржца так точно... один просто стоит, второй бегает в другую сторону от мяча. Беседин, как не смешно звучит просто делает свою работу
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 08.12.2019 16:41
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Forever_young_12, 08.12.2019 16:31
    Я так понял, что Соля окончательно списали полировать банку. Да, уж, деньги на ветер - это сегодняшнее кредо менеджмента динамко
    Ну твоему ж клубу играть в среду в лч. Зачем испытывать карму?
    Все же может быть. Самое смешное быть потом посмешищем.
    J0e777
    online
      J0e777, 08.12.2019 16:38
    -1
    Forever_young_12, 08.12.2019 16:31
    Я так понял, что Соля окончательно списали полировать банку. Да, уж, деньги на ветер - это сегодняшнее кредо менеджмента динамко
    Почему тебя так Динамо волнует? Ты же житель ордло. Комплексы?
    Forever_young_12
    online
      Forever_young_12, 08.12.2019 16:31
    +1
    Я так понял, что Соля окончательно списали полировать банку. Да, уж, деньги на ветер - это сегодняшнее кредо менеджмента динамко
    MaxUa
    MaxUa, 08.12.2019 16:24
    +1
    Шабанова таки посадили на лавку.
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 08.12.2019 16:56
    +3
    Forever_young_12, 08.12.2019 16:31
    Я так понял, что Соля окончательно списали полировать банку. Да, уж, деньги на ветер - это сегодняшнее кредо менеджмента динамко
    Согласен, накупить форвардов, что бы потом играл Беседин
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 08.12.2019 16:41
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Forever_young_12, 08.12.2019 16:31
    Я так понял, что Соля окончательно списали полировать банку. Да, уж, деньги на ветер - это сегодняшнее кредо менеджмента динамко
    Ну твоему ж клубу играть в среду в лч. Зачем испытывать карму?
    Все же может быть. Самое смешное быть потом посмешищем.
    Forever_young_12
    online
      Forever_young_12, 08.12.2019 16:31
    +1
    Я так понял, что Соля окончательно списали полировать банку. Да, уж, деньги на ветер - это сегодняшнее кредо менеджмента динамко
    MaxUa
    MaxUa, 08.12.2019 16:24
    +1
    Шабанова таки посадили на лавку.