НХЛ. 7 шайб Баффало, глибока криза Детройта, сила Сент-Луїса

Сент-Луїс впевнено лідирує, а Детройт впевнено йде до першого номера драфту

3173
0
twitter.com/StLouisBlues

У самому результативному матчі дня Баффало розгромив Нью-Джерсі з рахунком 7:1 і закріпився в топ-3 Атлантичного дивізіону. Клинки закинули 5 шайб у першому періоді, а перемога дозволила їм продовжити серію ігор з набраними очками до 4-х. А ось Нью-Джерсі після досить непоганого старту сезону зараз знаходиться в кризі, програвши 5 з останніх 7-ми зустрічей і опинившись на 8-му місці Столичного дивізіону.

А ось хто в цьому дивізіоні відчуває себе відмінно, так це Нью-Йорк Айлендерс. Команда здолала Детройт 4:1 і є головним переслідувачем Вашингтона. Острів'яни відстають на 5 очок, але мають три матчі в запасі. Детройт ж, схоже, націлився на перший номер драфту. Ред Вінгз програли в основний час 8 матчів поспіль, не виграють в 10-ти поєдинках і капітально зависли на останньому місці в загальній таблиці Ліги.

На Заході лідерство в конференції зміцнив Сент-Луїс, який розібрався з Чикаго 4:0. Кіпер Блюзменів Джейк Аллен зробив 38 сейвів і перервав серію з 15-ти ігор Патріка Кейна з набраними очками.

Чинний чемпіон надзвичайно впевнено себе почуває в Центральному дивізіоні, випереджаючи Колорадо на 8 пунктів.

Баффало - Нью-Джерсі 7:1 (5:0, 2:1, 0:0)

Воротарі: Уллмарк - Домінге (Блеквуд)

Кидки: 32 - 45

Нью-Йорк Рейнджерс - Вегас 1:4 (0:2, 1:2, 0:0)

Воротарі: Лундквіст - Саббен

Кидки: 30 - 32

Детройт - Нью-Йорк Айлендерс 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)

Воротарі: Берньє - Варламов