UK Championship: Бонд вибив Трампа

На турнірі в Англії почалися матчі 1/16 фіналу

3184
1
В англійському Йорку триває 7-й рейтинговий турнір сезону - UK Championship. У понеділок були зіграні деякі поєдинки 1/16 фіналу.

Найгучнішою сенсацією став виліт чинного чемпіона світу Джадда Трампа. Власне, сенсаційність полягає в стадії, коли вилетів Трамп, а також в ході поєдинку з Найджелом Бондом. Джадд непогано почав гру: 2 півсотенних серії і одна сотенна дозволили йому піти на перерву за комфортного рахунку 3:1. Трамп володів перевагою за всіма показниками, крім дальніх ударів, які у нього катастрофічно не пішли (25% точних). Але досвідчений Бонд (він почав професійну кар'єру в 1989-му, коли Джадд тільки з'явився на світ!) після відновлення зустрічі поступово почав змушувати суперника грати саме здалеку. І досяг успіху - він виграв 4 фрейми поспіль. І 1:3 перетворилися на 5:3. 9-й фрейм тривав 45 хвилин, а коли на столі залишилися тільки рожева і чорна кулі, Найджел вів в партії 64:61. Суперники по кілька разів могли вирішити результат фрейму, але Джадд, як і раніше, відчував проблему з дальніми ударами. В результаті Бонд забив матч-бол: 6:3.

На жаль, але Трампу не вдасться повторити унікальне досягнення. Справа в тому, що «потрійну корону» протягом сезону вигравали кілька гравців. Але протягом календарного року чемпіонат світу, Мастерс і чемпіонат Великобританії вигравав тільки легендарний Стів Хендрі. Джадд в 2019-м перемагав на Мастерсі і став чемпіоном світу, але в Йорку титул завоювати не зможе.

Ніл Робертсон провів напружений матч проти Марка Кінга. Австралієць вів у рахунку 4:2, підпустив суперника впритул - 5:4. У 10-й партії поступався 0:54, але оформив серію в 63 очки і виграв матч - 6:4.

Не менш по-бойовому почався поєдинок Джон Хіггінс - Іан Бернс. Три стартових фрейми тривали майже 2 години, але всі три Джон виграв на останній чорній! Це, схоже, надломило Бернса. В 4-й партії Джон оформив серію в 96 очок, після чого легко довів справу до перемоги в матчі - 6:1, записавши на свій рахунок брейки в 124 і 88 очок.

З таким же рахунком Марк Аллен обіграв Бена Вулластона. В активі Марка - 4 серії «+60».

Решта поєдинків 1/16 фіналу будуть зіграні у вівторок.

Джадд Трамп вийшов до 1/4 фіналу і продовжує боротьбу за титул

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Лунін зараз дорожчий за Куртуа»
Футбол | 27 березня 2024, 18:18 2

Колишній тренер київського «Динамо» оцінив прогрес українського воротаря «Реала»