Естерсунд-2019. Одиночний мікст. Текстова трансляція

Слідкуйте за текстовою трансляцією гонки Кубка світу

Естерсунд-2019. Одиночний мікст. Текстова трансляція
© biathlon.com.ua. Анастасія Меркушина
30-го листопада в шведському Естерсунді одиночній змішаної естафетою стартує перший етап Кубка світу сезону-2019/20.
 
Одиночна змішана естафета (14:10)
5-1.  Анастасія Меркушина
5-2.  Артем Тищенко
 
Повний стартовий лист тут
 
Sport.ua проведе текстову трансляцію гонки. Початок о 14:10 за Києвом.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Maks7777
      Maks7777, 30.11.2019 14:58
    +3
    Тищенко молодец,Настя ну все впереди не переживай,если кто бы сказал что будут 4 вначале не кто бы не поверил а могли быть первые ну это спорт!!!Лесюк бы с примой в смешанной бы так как Тищенко пробивали и отсреляли и в 5✓ хотябы въехали с нашими сестрами было бы суперррр
    maxxxkiev2009
      maxxxkiev2009, 30.11.2019 14:51
    +5
    Тищенко Красава))Браво!!!!!Настя тоже ненадо оскорблять.мне кажеться прицел сбился.удачи ,ждем .Настена ты молодец.
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 30.11.2019 14:51
    +3
    Нда... застрелилась Меркуша, прикро. Иногда такое бывает. Будем смотреть дальше, случайно это или закономерность
    Ігор Греневич
      Ігор Греневич, 30.11.2019 14:51
    +5
    Шкода до призів недотягнули але здається мені що підготовлені непогано і нетреба так бочку катити на Меркушину вона ще себе покаже Тищенко доречі молодчинка і це радує!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 30.11.2019 14:50
    +4
    Очень тяжело дышала Меркушина. Надеюсь что это плохие лыжи, а не проблемы со здоровьем. Тищенко удивил
    Виктор Сказик
      Виктор Сказик, 30.11.2019 14:46
    -6
    Высралась черепаха
    adidas77
    online
      adidas77, 30.11.2019 14:38
    -8
    Чума долбаная эта Меркушина!
    На пушечный выстрел не подпускать после этого позора, к таким гонкам!
    Влад Бойцун
      Влад Бойцун, 30.11.2019 14:09
    +3
    https://www.youtube.com/watch?v=_hNVjl9pE-0 ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ
    maxxxkiev2009
      maxxxkiev2009, 30.11.2019 14:51
    +5
    Тищенко Красава))Браво!!!!!Настя тоже ненадо оскорблять.мне кажеться прицел сбился.удачи ,ждем .Настена ты молодец.
    Ігор Греневич
      Ігор Греневич, 30.11.2019 14:51
    +5
    Шкода до призів недотягнули але здається мені що підготовлені непогано і нетреба так бочку катити на Меркушину вона ще себе покаже Тищенко доречі молодчинка і це радує!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 30.11.2019 14:50
    +4
    Очень тяжело дышала Меркушина. Надеюсь что это плохие лыжи, а не проблемы со здоровьем. Тищенко удивил
    Maks7777