Ярослав РАКІЦЬКИЙ: «Їздив на перегляд в Динамо, але щось не пішло»

Захисник «Зеніта» - про початок своєї футбольної кар'єри

Ярослав РАКІЦЬКИЙ: «Їздив на перегляд в Динамо, але щось не пішло»
© ФК Зеніт. Ярослав Ракіцький

Екс-захисник «Шахтаря» Ярослав Ракіцький зізнався, що на початку своєї футбольної кар'єри міг опинитися в київському «Динамо»:

- Ви починали кар'єру в маленькому українському місті Першотравенську. Розкажіть деталі.
- Це маленьке місто, тисяч 30 населення. Там був хороший тренер: Павло Васильович Дулін. У нього було багато друзів, які працюють в «Шахтарі», ми займалися у нього, зокрема разом з футболістом Віталієм Віценцем.

- Це який був у вас свідком на весіллі?
- Так-так. Ми з одного міста, в один день народилися, але з різницею в рік. Я їздив на перегляд до Києва в «Динамо», але щось не пішло, і я в підсумку опинився в «Шахтарі».

- А хто в футбол вас привів?
- Найбільше возив і водив дідусь. Спортивний дід, любить теніс настільний. Зараз йому 75 років виповнилося. До сих пір в пінг-понг рубиться.

- Ви майже два десятиліття провели в Донецьку. Дуже складно, за моїми відчуттями, зважитися на перехід після такого терміну.
- Дуже складно, дуже слізно. Все це довго обмірковувалося мною і дружиною. Треба було зробити цей крок. Подзвонив президенту, ми з ним поговорили і все обговорили.

Раніше Ракіцький заявив, що був би зайвим у збірній України.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Фонтанка

(22 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 27.11.2019 20:26
    -1
    гопаря на Ви...
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 27.11.2019 20:17
    0
    Представляю этот просмотр.
    - я в натуре чёткий футболист
    - простите, что?
    - грю слава совецкому футболу
    - какому футболу?
    - я покажу загнивающему западу как коммунистические космические корабли бороздят просторы футбольной галактики
    - *сошлите этого дибила в Юзовку*
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 27.11.2019 20:10
    +2
    Ясное дело не пошло, клуб оказался не ватный!
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 27.11.2019 20:05
    -1
    solart1964, 27.11.2019 16:49
    Если бы он в Динамо оказался, то вы бы сейчас даже не заметили, что он гимн не поет))))
    С такой позицией он бы в Динамо не играл. Получил бы по лбу беляшом.
    JulikoB
    online
      JulikoB, 27.11.2019 19:15
    -1
    solart1964, 27.11.2019 16:49
    Если бы он в Динамо оказался, то вы бы сейчас даже не заметили, что он гимн не поет))))
    Играл бы в Динамо, был бы солистом.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 27.11.2019 18:58
    +1
    Ярослав Ракицький як щирий українець може вступити в партію Медведчука-Суркіса-Бойка "За життя", колись вона була СДПУ (о). Це те саме, що грати в команді Динамо Київ.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 27.11.2019 17:31
    +1
    solart1964, 27.11.2019 16:49
    Если бы он в Динамо оказался, то вы бы сейчас даже не заметили, что он гимн не поет))))
    Казковий олень.
    Владимир Туленко
      Владимир Туленко, 27.11.2019 17:30
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    А как ДырДырил ДК! Любо-дорого было наблюдать )))
    west-ukr5555
      west-ukr5555, 27.11.2019 17:15
    +1
    Прям до слез довел))))
    solart1964
      solart1964, 27.11.2019 16:49
    -9
    Если бы он в Динамо оказался, то вы бы сейчас даже не заметили, что он гимн не поет))))
    SEMIRAMID
      SEMIRAMID, 27.11.2019 16:46
    +5
    Начали сыпаться опилки с бревна....
    REALIST
    online
      REALIST, 27.11.2019 16:45
    +4
    Ярик, так у тебя ж сердце не динамовское! ... и мозги ватно-мокшанские
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 27.11.2019 15:54
    +4
    И Слава Богу
    SEMIRAMID
      SEMIRAMID, 27.11.2019 16:46
    +5
    Начали сыпаться опилки с бревна....
    REALIST
    online
      REALIST, 27.11.2019 16:45
    +4
    Ярик, так у тебя ж сердце не динамовское! ... и мозги ватно-мокшанские
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 27.11.2019 15:54
    +4
    И Слава Богу
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 27.11.2019 20:10
    +2
    Ясное дело не пошло, клуб оказался не ватный!
    alefteev77
    online
      alefteev77, 27.11.2019 18:58
    +1
    Ярослав Ракицький як щирий українець може вступити в партію Медведчука-Суркіса-Бойка "За життя", колись вона була СДПУ (о). Це те саме, що грати в команді Динамо Київ.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 27.11.2019 17:31
    +1
    solart1964, 27.11.2019 16:49
    Если бы он в Динамо оказался, то вы бы сейчас даже не заметили, что он гимн не поет))))
    Казковий олень.
    west-ukr5555
      west-ukr5555, 27.11.2019 17:15
    +1
    Прям до слез довел))))
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 27.11.2019 20:17
    0
    Представляю этот просмотр.
    - я в натуре чёткий футболист
    - простите, что?
    - грю слава совецкому футболу
    - какому футболу?
    - я покажу загнивающему западу как коммунистические космические корабли бороздят просторы футбольной галактики
    - *сошлите этого дибила в Юзовку*