АНХЕЛІНЬО: «Шахтар намагався робити довгі передачі нам за спини»

Захисник вважає, що «Манчестер Сіті» не добився потрібного результату вдома

3578
5
УЄФА. Анхеліньо (праворуч)
Захисник «Манчестер Сіті» Анхеліньо прокоментував матч 5-го туру Ліги чемпіонів проти донецького «Шахтаря» (1:1):

«У першому таймі вони намагалися робити довгі передачі нам за спини. Ми високо оборонялися. Наша команда впоралася з цим задумом суперника, але ми можемо грати краще. Я можу грати краще. У другому таймі ми додали і отримали більше простору.

Ми зайняли перше місце в групі. Це важливо, але сьогодні ми не отримали той результат, на який розраховували. Треба працювати над помилками та додавати з кожною грою».