5

Євген КОНОПЛЯНКА: «Після пропущеного гола зрозуміли, що все в наших руках»

Хавбек «Шахтаря» - про матч проти «Манчестер Сіті»

ФК Шахтар Донецьк. Євген Коноплянка

Півзахисник «Шахтаря» Євген Коноплянка поділився враженнями від матчу п'ятого туру Ліги чемпіонів проти «Манчестер Сіті» (нічия 1:1):

«Результат задовільний, ми взяли очки на цьому полі. Звичайно, завдання ще не виконано, потрібно вигравати вдома у «Аталанти». Але можна порадіти сьогоднішній нічиїй з такою командою.

Перший тайм у нашому виконанні був трохи потужнішим. Хочу відзначити наші командні дії: ми грали як єдина команда в обох таймах, тому і добилися результату.

Все в наших руках, ми продовжуємо йти до нашої мети. Потрібно бути впевненими в собі.

Після пропущеного гола подивилися один на одного і зрозуміли, що все в наших руках. Відчували, що можемо добре контратакувати, добре оборонялися. Тому, думаю, результат по грі.

Помилка Едерсона? Звичайно, це додало впевненості в собі. Ми зрозуміли, що вони такі ж люди, можуть помилятися, і що в матчі з ними можна досягати успіху.

Сьогодні була така гра, що ми розуміли, що потрібно більше оборонятися. Звичайно, ми мріяли про контратаки, вони у нас були. Так, не всі реалізували, але це була хороша гра з боку «Шахтаря».