Тібо КУРТУА: «Ні про який реванш за 0:3 в першому турі ми не думаємо»

Воротар «Реала» – про майбутній домашній матч з ПСЖ

2796
0
ФК Реал Мадрид. Тибо Куртуа
Голкіпер мадридського «Реала» Тібо Куртуа поділився очікуваннями від матчу п'ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів проти французького ПСЖ.

«Ні, ні про який реванш ми не думаємо. У першому матчі з ПСЖ ми багато чому навчилися. Тоді ми зіграли дуже слабо, але з тих пір помітно прогресували. Зараз просто хочемо добре зіграти проти сильного суперника, який ставить перед собою завдання виграти Лігу чемпіонів. Потрібно довести, що у нас пристойна команда.

Потрібно почати добре грати з першої ж хвилини і не повторювати своїх минулих помилок. Упевнений, глядачів чекає відмінне шоу з першої секунди до 95-ї хвилини. До всіх матчів я готуюся однаково. На такому рівні забивати вміє будь-який нападник. У ПСЖ дійсно прекрасна атака, і до протистояння з нею потрібно бути готовим», - сказав Куртуа.

Нагадаємо, в Парижі в першому турі «Реал» програв ПСЖ з рахунком 0:3

Матч «Реал» – ПСЖ відбудеться у вівторок, 26 листопада. Початок о 22:00 за Києвом.