Хавбек Карпат: «Ми маємо потенціал, просто потрібен час»

Ростислав Лях – про поразку від «Олімпіка»

1924
5
ФК Карпати. Ростислав Лях
Півзахисник львівських «Карпат» Ростислав Лях прокоментував поразку від донецького «Олімпіка» (1:2) в матчі 15-го туру української Прем'єр-ліги.

«Хоч вже минуло трохи часу після гри, однак все одно важко все це сприймати. Емоції негативні, адже ми дуже хотіли перемогти і наблизитися до першої шістки. З самого старту діяли агресивно, у нас все вдавалося, забили швидкий гол. Не думали зупинятися, проте пропустили вперше, а потім ще раз під кінець тайму. Це сильно нас надломило. По перерві прагнули відігратися, втім не склалося. Ми всі дуже розчаровані.

У нас справді чудовий колектив, відмінна атмосфера. В кожній команді мають бути футболісти, які ведуть за собою. Можливо, вчора був саме такий матч, коли необхідні досвід і знання. Здавалося, що треба просто дотиснути суперника, використати досвід. Нинішні «Карпати» мають потенціал, напевно, просто потрібен час», - сказав Лях.