| Оновлено 08 жовтня 2021, 01:37
2049
1

Збірна України програла Іспанії у Світовій лізі

В другому турі престижного турніру наші ватерполісти зазнали поразки з рахунком 8:20

2049
1
twitter.com
Сьогодні в іспанському місті Тарраса відбувся матч другого туру групи D Світової ліги з водного поло серед чоловіків. У ньому зустрічалися національні збірні Іспанії та України.

Для нашої команди це був уже другий поєдинок в цьому турнірі (в першому, нагадаємо, українці програли збірній Чорногорії в гостях 3:23). А ось іспанці проводили перший матч нинішнього сезону у Світовій лізі.

Вже у першому періоді перевага господарів басейну було досить відчутною 6:1. У другому періоді іспанці також впевнено переграли наших хлопців 5:1. Щодо третього періоду, то тут була більш запекла боротьба, але і вона завершилася на користь збірної Іспанії 3:2. У четвертому періоді гості закинули у ворота суперників чотири м'ячі, але пропустили у свої ворота шість. Підсумковий рахунок 20:8, перемогли іспанці.

Голи у українців забили Орест Джура (3), Костянтин Алєксєєв (2), Олександр Дядюра (2), Юрій Маметьєв.

Світова ліга сезону 2019-2020 рр. Чоловіки
Група D. Тарраса (Іспанія)
Іспанія - Україна
20:8 (6:1, 5:1, 3:2, 6:4)

Склад збірної України був таким: Костянтин Нікольський, Нестор Бабський, Юрій Маметьєв, Олександр Дядюра, Ігор Кечеджі, Максим Осика, Роман Грищук, Костянтин Алєксєєв, Орест Джура, Антон Погосян (всі - «Динамо» Львів), Володимир Войтенко, Вадим Євстратов (обидва - збірна Харківської області), Олександр Абрамов (збірна Київської області).

Свій наступний матч у Світовій лізі підопічні Валерія Завізіона і Олександра Євтушка проведуть вже у 2020 році.