| Оновлено 25 листопада 2019, 18:20
3801
1

Команда Шахова вирвала нічию в матчі з трьома вилученнями

Український хавбек розпочав матч в старті «Лечче» і був замінений на 69-й хвилині

3801
1
Twitter
25 листопада, відбувся заключний матч 13-го туру італійської Серії A. «Лечче» і «Кальярі» розійшлися миром (2:2) в матчі з трьома вилученнями. Український хавбек Євген Шахов розпочав матч в стартовому складі господарів поля і був замінений на 69-й хвилині. «Лечче» на той момент поступався 0:2, але в кінцівці зумів забити два голи і відстояти одне очко.

Матч повинен був відбутися 24 листопада, але зустріч була перенесена через погані погодні умови. На стадіоні йшов проливний дощ, поле виявилося непридатним, і суддя вирішив перенести гру на наступний день.

У топ-5 серії A входять «Ювентус» (35 очок), «Інтер» (34), «Лаціо» (27), «Кальярі» і «Рома» (25). «Лечче» набрав 11 очок і знаходиться на 17-й позиції серед 20 команд.