| Оновлено 04 липня 2022, 01:20
1906
0

Жіночий Кубок України з водного поло завоювали харків'янки

У фінальному матчі збірна Харківської області перемогла суперниць з Донецької області

1906
0
facebook.com
У Дніпрі в басейні ДНУ пройшли матчі розіграшу Кубку України з водного поло серед жінок. В ньому взяли участь чотири кращі команди країни.

Спочатку відбулися півфінальні поєдинки. Збірна Харківської області перемогла господарок турніру ватерполісток Дніпровського національно університету 14:6, а збірна Донецької області завдала поразки збірній Київської області 11:8.

В головному і вирішальному матчі за почесний трофей зустрілися збірні Харківської та Донецької областей. Після двох періодів на ігровому майданчику була рівновага 4:4. А третій період харків'янки виграли 4:0, чим і визначили підсумковий результат цієї зустрічі. В заключному періоді, де треба було утримати свою перевагу, підопічні Миколи Слюсаренко знову досягли позитивного рахунку 4:2 і виграли матч 12:6, завоювавши Кубок України.

Склад збірної Харківської області - володарів жіночого Кубка країни з водного поло: Дар’я Замкова, Наталія Колесник, Анастасія Шевченко, Марина Жихарєва, Вероніка Татаринова, Ірина Ніколаєнко, Катерина Бабак, Юлія Кіященко, Дар’я Румянцева, Катерина Федутенко, Катерина Яловега, Олександра Прилуцька, Олександра Мироненко, Карина Шевченко, Дар’я Панова. Головний тренер - Микола Слюсаренко.

В матчі за третє місце дніпровський ДНУ обіграв збірну Київської області 18:9.