Рух — Металіст 1925. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Поєдинок 18-го туру Першої ліги України відбудеться в п'ятницю, 15-го листопада

Рух — Металіст 1925. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© ФК Металіст 1925
У п'ятницю, 15-го листопада, відбудеться поєдинок 18-го туру Першої ліги України з футболу, в якому «Рух» прийме харківський «Металіст 1925».
 
Матч пройде на стадіоні «Скіф» у Львові. Пряма трансляція зустрічі розпочнеться о 14:30 за київським часом.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Металіст 1925

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Zahar_Vodianoy
    online
      Zahar_Vodianoy, 16.11.2019 14:42
    0
    сторож-это щётка подносочная , хитрожопая крыса, участник убийства МЕТАЛЛА
    Zahar_Vodianoy
    online
      Zahar_Vodianoy, 16.11.2019 14:26
    0
    mastervor, 14.11.2019 01:43
    Має бути цікавий матч! По суті за перше місце! Рух має перемагати і упевнено іти на зимовий відпочинок! Треба прийти на Скіф і підтримати команду! Дуже хочеться наступного року на Скіфі побачити матч Рух-Шахтар, Рух-Динамо! А ще через рік щоб Скіф приймав матчі Ліги Європи!
    Почему ток ЛЕ, надо ЛЧ
    mastervor
      mastervor, 16.11.2019 13:53
    +1
    Доречі, якщо хтось звернув увагу, то Перша Ліга цього року набагато цікавіша ніж Премєр Ліга! )
    mastervor
      mastervor, 16.11.2019 13:52
    +1
    Анатолий Власович, 15.11.2019 16:31
    У вас вообще болельщики есть во Львове? На стадионе человек 300 и это матч лидеров первой лиги. Может быть конечно из-за того что будний день в обед игра?
    Якщо хочеш дізнатися чи є вболівальники у Львові, то зверни увагу на трибуни, коли Львів приймає збірну! Теж саме буде відбуватися на трибунах через 2-3 роки коли Рух буде грати в Лізі Європи!
    mastervor
      mastervor, 16.11.2019 13:48
    +1
    DSH88, 14.11.2019 04:12
    Зачем городу Львов три команды .. что бы между собой 10-12 место разыгрывать. Может лучше одна Карпаты но в первой шестёрке ...
    У двох інших командах міста проблеми у керівництві клубу! Доречі такі самі проблеми як і в Динамо! До тих пір, поки керувати клубами будуть люди які ментально зависли у 80х-90х роках, - до тих пір толку не буде ніякого, а футболу тим більше! А Рух, це команда із керівництвом, яке більше наближене до реальності! Тому і надія є на те, що ця команда стане першою в місті, і складе хорошу конкуренцію у Премєр Лізі і у Лізі Європи! Короче треба готувати Скіф до Єврокубків!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 15.11.2019 16:52
    +4
    Анатолий Власович, 15.11.2019 16:31
    У вас вообще болельщики есть во Львове? На стадионе человек 300 и это матч лидеров первой лиги. Может быть конечно из-за того что будний день в обед игра?
    взагалі то будній день, матч в обід, плюс погода. Ну і це всього лиш третя команда міста. поки що
    Анатолий Власович
      Анатолий Власович, 15.11.2019 16:31
    -1
    mastervor, 14.11.2019 01:43
    Має бути цікавий матч! По суті за перше місце! Рух має перемагати і упевнено іти на зимовий відпочинок! Треба прийти на Скіф і підтримати команду! Дуже хочеться наступного року на Скіфі побачити матч Рух-Шахтар, Рух-Динамо! А ще через рік щоб Скіф приймав матчі Ліги Європи!
    У вас вообще болельщики есть во Львове? На стадионе человек 300 и это матч лидеров первой лиги. Может быть конечно из-за того что будний день в обед игра?
    dadaali177188
      dadaali177188, 15.11.2019 16:26
    -2
    судья конь педальный
    Vladdal
      Vladdal, 15.11.2019 11:56
    0
    cucumber, 14.11.2019 09:23
    Что то мимо сайта прошел скандал о том, что Стороженко мешает банкротству старого Металлиста, что в свою очередь мешает возвращению Ярославского.
    Моё мнение о Стороженко сложилось давно, а эта информация лишь подтверждает то, что я о нём думаю.
    cucumber
      cucumber, 14.11.2019 09:23
    +4
    Что то мимо сайта прошел скандал о том, что Стороженко мешает банкротству старого Металлиста, что в свою очередь мешает возвращению Ярославского.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 14.11.2019 09:11
    +3
    DSH88, 14.11.2019 04:12
    Зачем городу Львов три команды .. что бы между собой 10-12 место разыгрывать. Может лучше одна Карпаты но в первой шестёрке ...
    Карпат з наступного сезону вже не буде.
    DSH88
      DSH88, 14.11.2019 04:12
    +3
    mastervor, 14.11.2019 01:43
    Має бути цікавий матч! По суті за перше місце! Рух має перемагати і упевнено іти на зимовий відпочинок! Треба прийти на Скіф і підтримати команду! Дуже хочеться наступного року на Скіфі побачити матч Рух-Шахтар, Рух-Динамо! А ще через рік щоб Скіф приймав матчі Ліги Європи!
    Зачем городу Львов три команды .. что бы между собой 10-12 место разыгрывать. Может лучше одна Карпаты но в первой шестёрке ...
    mastervor
      mastervor, 14.11.2019 01:43
    -1
    Має бути цікавий матч! По суті за перше місце! Рух має перемагати і упевнено іти на зимовий відпочинок! Треба прийти на Скіф і підтримати команду! Дуже хочеться наступного року на Скіфі побачити матч Рух-Шахтар, Рух-Динамо! А ще через рік щоб Скіф приймав матчі Ліги Європи!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 15.11.2019 16:52
    +4
    Анатолий Власович, 15.11.2019 16:31
    У вас вообще болельщики есть во Львове? На стадионе человек 300 и это матч лидеров первой лиги. Может быть конечно из-за того что будний день в обед игра?
    взагалі то будній день, матч в обід, плюс погода. Ну і це всього лиш третя команда міста. поки що
    cucumber
    online
      cucumber, 14.11.2019 09:23
    +4
    Что то мимо сайта прошел скандал о том, что Стороженко мешает банкротству старого Металлиста, что в свою очередь мешает возвращению Ярославского.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 14.11.2019 09:11
    +3
    DSH88, 14.11.2019 04:12
    Зачем городу Львов три команды .. что бы между собой 10-12 место разыгрывать. Может лучше одна Карпаты но в первой шестёрке ...
    Карпат з наступного сезону вже не буде.
    DSH88
      DSH88, 14.11.2019 04:12
    +3
    mastervor, 14.11.2019 01:43
    Має бути цікавий матч! По суті за перше місце! Рух має перемагати і упевнено іти на зимовий відпочинок! Треба прийти на Скіф і підтримати команду! Дуже хочеться наступного року на Скіфі побачити матч Рух-Шахтар, Рух-Динамо! А ще через рік щоб Скіф приймав матчі Ліги Європи!
    Зачем городу Львов три команды .. что бы между собой 10-12 место разыгрывать. Может лучше одна Карпаты но в первой шестёрке ...
    mastervor
      mastervor, 16.11.2019 13:53
    +1
    Доречі, якщо хтось звернув увагу, то Перша Ліга цього року набагато цікавіша ніж Премєр Ліга! )
    mastervor
      mastervor, 16.11.2019 13:52
    +1
    Анатолий Власович, 15.11.2019 16:31
    У вас вообще болельщики есть во Львове? На стадионе человек 300 и это матч лидеров первой лиги. Может быть конечно из-за того что будний день в обед игра?
    Якщо хочеш дізнатися чи є вболівальники у Львові, то зверни увагу на трибуни, коли Львів приймає збірну! Теж саме буде відбуватися на трибунах через 2-3 роки коли Рух буде грати в Лізі Європи!
    mastervor
      mastervor, 16.11.2019 13:48
    +1
    DSH88, 14.11.2019 04:12
    Зачем городу Львов три команды .. что бы между собой 10-12 место разыгрывать. Может лучше одна Карпаты но в первой шестёрке ...
    У двох інших командах міста проблеми у керівництві клубу! Доречі такі самі проблеми як і в Динамо! До тих пір, поки керувати клубами будуть люди які ментально зависли у 80х-90х роках, - до тих пір толку не буде ніякого, а футболу тим більше! А Рух, це команда із керівництвом, яке більше наближене до реальності! Тому і надія є на те, що ця команда стане першою в місті, і складе хорошу конкуренцію у Премєр Лізі і у Лізі Європи! Короче треба готувати Скіф до Єврокубків!
    Zahar_Vodianoy
    online
      Zahar_Vodianoy, 16.11.2019 14:42
    0
    сторож-это щётка подносочная , хитрожопая крыса, участник убийства МЕТАЛЛА
    Zahar_Vodianoy
    online
      Zahar_Vodianoy, 16.11.2019 14:26
    0
    mastervor, 14.11.2019 01:43
    Має бути цікавий матч! По суті за перше місце! Рух має перемагати і упевнено іти на зимовий відпочинок! Треба прийти на Скіф і підтримати команду! Дуже хочеться наступного року на Скіфі побачити матч Рух-Шахтар, Рух-Динамо! А ще через рік щоб Скіф приймав матчі Ліги Європи!
    Почему ток ЛЕ, надо ЛЧ
    Vladdal
      Vladdal, 15.11.2019 11:56
    0
    cucumber, 14.11.2019 09:23
    Что то мимо сайта прошел скандал о том, что Стороженко мешает банкротству старого Металлиста, что в свою очередь мешает возвращению Ярославского.
    Моё мнение о Стороженко сложилось давно, а эта информация лишь подтверждает то, что я о нём думаю.