Україна – Естонія – 1:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма товариського поєдинку

Україна – Естонія – 1:0. Текстова трансляція матчу
© УАФ

У четвер, 14-го листопада, відбудеться товариський поєдинок, в якому зустрінуться національні збірні України та Естонії. Матч пройде в Запоріжжі на стадіоні «Славутич-Арена», початок - о 19:00.

«Синьо-жовті» достроково завоювали путівку на Євро-2020 і оформили вихід на європейську першість, обігравши в Києві чинних чемпіонів Європи - команду Португалії. Завершить відбірковий цикл наша збірна наступної неділі поєдинком проти Сербії, але перед цим українці «розімнуться» на команді Естонії.

Примітно, що Запоріжжя вперше прийме матч національної збірної України. Це буде вже восьме місто, в якому гратиме головна команда нашої країни.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Україна - Естонія. За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат товариського матчу між збірними України та Естонії, який відбудеться 14 листопада в Запоріжжі.
    • 46.4% (103)
      1. Велика перемога України
    • 45.95% (102)
      2. Мінімальна перемога України
    • 4.95% (11)
      3. Нічия
    • 0.45% (1)
      4. Мінімальна перемога Естонії
    • 2.25% (5)
      5. Велика перемога Естонії
    Результати опитування Проголосували — 222
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Серж Пир
      Серж Пир, 14.11.2019 21:36
    0
    ShakhtarUberAlles, 14.11.2019 21:04
    С победой!
    сукис уйло!
    Ахметов х...ло и убийца
    shevsen
      shevsen, 14.11.2019 21:09
    -1
    Отскочили?
    serhivan
      serhivan, 14.11.2019 21:09
    +4
    Об'єктивно: статистика Львова (як міста-господаря домашніх матчів нашої збірної) просто вражає.
    ShakhtarUberAlles
      ShakhtarUberAlles, 14.11.2019 21:04
    -2
    С победой!
    сукис уйло!
    Max Gor
      Max Gor, 14.11.2019 21:00
    +1
    Турция во время бездарного Луческо выгнали который в шахте с игроками про сборной Бразилии в команде ни чего особо не достиг в лиге чемпионов и Турция пробились на чемпионат.
    Ігор Греневич
      Ігор Греневич, 14.11.2019 20:58
    -2
    Forever_young_13, 14.11.2019 20:56
    Пусть поставит на выигрыш Шахты против МанСити
    Хороша порада
    Forever_young_13
    Forever_young_13, 14.11.2019 20:56
    -7
    Ігор Греневич, 14.11.2019 20:54
    Доречі він стави ще раніше На Дин З-ШД х2 а ще раніше на перемогу ШД прот Аталанти ))))От халявщик!!!
    Пусть поставит на выигрыш Шахты против МанСити
    Ігор Греневич
      Ігор Греневич, 14.11.2019 20:54
    +1
    Omen, 14.11.2019 20:51
    Твой друг походу чуть не обкакался от счастья...)))
    Доречі він стави ще раніше На Дин З-ШД х2 а ще раніше на перемогу ШД прот Аталанти ))))От халявщик!!!
    Lion
      Lion, 14.11.2019 20:53
    +3
    Шева просматривает игроков не паникуйте.
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 14.11.2019 20:52
    -3
    Александр Лещенко, 14.11.2019 20:49
    На этот матч можно было бы и Зозулю вызвать
    Да не вызовет Шева Зозулю никогда, там личное.
    Forever_young_13
    Forever_young_13, 14.11.2019 20:52
    -5
    Шева, плять, ох и фартовый!
    Omen
    online
      Omen, 14.11.2019 20:51
    +5
    Ігор Греневич, 14.11.2019 20:25
    Знайомий поставив 10 000гр на нашу збірну сказав шо може навіть недивитись просто піде і завтра забере своє бабло......
    Твой друг походу чуть не обкакался от счастья...)))
    kvlad200760
      kvlad200760, 14.11.2019 20:50
    +4
    Це якийсь суцільний п ць,в хорошому сенсі!Скільки вже наші команди забивають на 90+!!!
    Ігор Греневич
      Ігор Греневич, 14.11.2019 20:50
    0
    Ахаха мій знайомий вже 1літр валідолу випив))))))
    Amil Aliev
      Amil Aliev, 14.11.2019 20:50
    0
    Ох уж эти последние минуты
    viktor112007
    online
      viktor112007, 14.11.2019 20:49
    -1
    ахах, гол) пощастило нашим, та все ж
    Pro100ecspert
    Pro100ecspert, 14.11.2019 20:49
    -3
    Це тактика Шеви щоб показати сербам що ми ніхера не можем
    Александр Лещенко
      Александр Лещенко, 14.11.2019 20:49
    +3
    На этот матч можно было бы и Зозулю вызвать
    Local78
      Local78, 14.11.2019 20:49
    +1
    Ха-ха, дурак залетів, ну хоч так )
    Miro Basyuk
      Miro Basyuk, 14.11.2019 20:48
    +4
    кращий момент в матчі-дурка на лаві запасних від Миколенка і Караваєва) всьо що можна сказати про матч
    serg
    online
      serg, 14.11.2019 19:41
    +11
    бревно Беседин опять не успел. Он хоть раз за сезон забивает?
    Forever_young_13
    Forever_young_13, 14.11.2019 20:39
    +9
    Что-то я нападающего в сборной не наблюдаю. Даже под микроскопом
    Леха Аксютенко
      Леха Аксютенко, 14.11.2019 20:41
    +8
    Лучше бы Эсеолу попробовал вместо Беседина
    Amil Aliev
      Amil Aliev, 14.11.2019 20:28
    +8
    На стадионе аншлаг, забейте хоть один гол, люди что ли зря пришли
    spqr-te
      spqr-te, 14.11.2019 19:39
    +8
    Лайк операторам за демонстрацію банера про Суркіса, а також про те як цей банер знімали
    viktor112007
    online
      viktor112007, 14.11.2019 19:02
    +8
    на трибунах плакат висить Суркіс Хуйло
    Miro Basyuk
      Miro Basyuk, 14.11.2019 19:45
    +7
    підводячи підсумки першого тайму виділити то нема кого( Ярмола дуже слабо як для себе,Шахов,Сидорчук,Соболь також "ниочем" Тихий жах-Беседін,то не футболіст,що він робить в збірній? До речі Коваленко сьогодні не таке вже і бревно,навіть паси норм давав.А так бачимо стару і не дуже добру нашу збірну( на жаль заміни основним гравцям у нас нема
    Omen
    online
      Omen, 14.11.2019 20:51
    +5
    Ігор Греневич, 14.11.2019 20:25
    Знайомий поставив 10 000гр на нашу збірну сказав шо може навіть недивитись просто піде і завтра забере своє бабло......
    Твой друг походу чуть не обкакался от счастья...)))
    Ігор Греневич
      Ігор Греневич, 14.11.2019 20:17
    +5
    Мда Зб Україна-2 поганенько виглядає і це на фоні одного з аутсайдерів европейского футболу!
    Miro Basyuk
      Miro Basyuk, 14.11.2019 19:55
    +5
    Александр Шевченко, 14.11.2019 19:49
    Да хоть третьим, донецк и одного нападача не дал Украине нормального, по этому и Беседин играет. Про другие клубы, вообще молчу. Статистика не врет, после макак бразильских Беседин лучший нападач в чукре на равне с Филиповым. Только БЕседин куда опытнее того же филипова. Еще есть Леднев, можно было его брать, но он не напада, его в центр. Так что не бузи
    що ти несеш? Беседін це дніщенське дно,я хоч і вболіваю за Дк але його ні в Києві ні в збірній на данний момент бачити не хочу,по суті це гра в меньшості,мінус один гравець.Без сміху дивитись на те як він приймає мяч-неможливо
    viktor112007
    online
      viktor112007, 14.11.2019 19:27
    +5
    дивлюсь флеш-трансляцію в неті і зараза - постійно висне і переривається ((
    serhivan
      serhivan, 14.11.2019 21:09
    +4
    Об'єктивно: статистика Львова (як міста-господаря домашніх матчів нашої збірної) просто вражає.
    kvlad200760
      kvlad200760, 14.11.2019 20:50
    +4
    Це якийсь суцільний п ць,в хорошому сенсі!Скільки вже наші команди забивають на 90+!!!
    Miro Basyuk
      Miro Basyuk, 14.11.2019 20:48
    +4
    кращий момент в матчі-дурка на лаві запасних від Миколенка і Караваєва) всьо що можна сказати про матч
    Amil Aliev
      Amil Aliev, 14.11.2019 20:18
    +4
    Ну вот такой у нас резерв
    Александр Бондарь
    Александр Бондарь, 14.11.2019 20:04
    +4
    Беседин дерево не обведет,менять и срочно.И вообще накой его вызвали?Ну реально,как бы смешно не звучало но тот же Миля лучше сыграл бы
    umnuy
    online
      umnuy, 14.11.2019 20:02
    +4
    статистика игр во львове конечно бест
    p_s_l
      p_s_l, 14.11.2019 19:33
    +4
    viktor112007, 14.11.2019 19:27
    дивлюсь флеш-трансляцію в неті і зараза - постійно висне і переривається ((
    Нужно сказать спасибо Пенисову, что вместо оф.транслятора ТРК Украина матч пустили на Хвутболах
    Lion
    online
      Lion, 14.11.2019 20:53
    +3
    Шева просматривает игроков не паникуйте.
    Александр Лещенко
      Александр Лещенко, 14.11.2019 20:49
    +3
    На этот матч можно было бы и Зозулю вызвать