| Оновлено 07 листопада 2019, 03:16
16311
1

Пеп ГВАРДІОЛА: «Ми пропустили, зате Уокер відбив удар Маліновського»

Наставник «Манчестер Сіті» підбив підсумки зустрічі з «Аталантою» в Лізі чемпіонів (1:1)

16311
1
ФК Манчестер Сіті. Пеп Гвардіола
Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував виїзну нічию з «Аталантою» (1:1) в поєдинку 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

«Футбол — це емоції. Якби ми тільки забили другий гол наприкінці першого тайму... Після перерви грали погано, куди гірше, ніж в першому таймі. Але таке інколи трапляється. Однак нам протистояла найрезультативніша команда Італії. Так, пропустили, зате Уокер відбив удар Маліновського зі штрафного.

У Лізі чемпіонів потрібно користуватися своїми шансами. Ми добре провели один тайм. А після перерви довелося несолодко, але тому є пояснення. Запитайте у будь-якої італійської команди, як грати проти «Аталанти», — сказав Гвардіола.
(55)

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда