| Оновлено 07 листопада 2019, 11:18
10703
2

ВІДЕО. Манчестер Сіті перекваліфікував захисника Уокера у воротаря

Англійський клуб пожартував над гравцем, який був змушений зайняти місце у воротах в матчі ЛЧ

10703
2
ФК Манчестер Сіті. Кайл Уокер
Англійський «Манчестер Сіті» пожартував над своїм 29-річним захисником Кайлом Уокером.

У поєдинку 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів проти «Аталанти» (1:1) Уокер вийшов на заміну на 87-й хвилині замість Ріяда Мареза. При цьому захисник зайняв позицію... воротаря.

Голкіпер Едерсон, який почав поєдинок у стартовому складі «городян», отримав травму і по перерві був замінений на Клаудіо Браво. На 81-й хвилині Браво був вилучений з поля за фол останньої надії. Більше воротарів в запасі «Манчестер Сіті» не виявилося, і місце в воротах вимушено зайняв Уокер. Кайл відіграв близько десяти хвилин і не пропустив.

У жартівливому ролику, опублікованому в Instagram «Манчестер Сіті», Уокера в списку гравців «городян» переводять з польових гравців в категорію голкіперів.

«Виправлено», — говорить коментар під роликом.