Мілевського оштрафували на $310 в чемпіонаті Білорусі

Український форвард «Динамо-Брест» покараний після поєдинку із солігорським «Шахтарем» (1:1)

Мілевського оштрафували на $310 в чемпіонаті Білорусі
© ФК Динамо-Брест. Артем Мілевський
КДК Білоруської федерації футболу покарала штрафом 34-річного українського форварда «Динамо-Брест» Артема Мілевського після поєдинку чемпіонату Білорусі проти солігорського «Шахтаря» (1:1).
 
Мілевський оштрафований за порушення статті 100 ДК АБФФ «Інші порушення». Сума штрафу склала 25 базових одиниць (637,5 білоруських рублів), що еквівалентно $310.
 
Під час матчу Мілевський, разом із ще одним українським гравцем «Динамо-Брест» Олександром Нойоком, агресивно поводилися по відношенню до судді.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 06.11.2019 16:23
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Ого какие огромные штрафы в Бульболэнде
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 06.11.2019 13:55
    +1
    Ой, шо там те копейки, так хоть попиарится в очередной раз, а то последняя время приходится для этого рассказывать как шлюх драл да телеведущих и тд (что б не забывали)
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 06.11.2019 13:38
    +8
    Ха, то есть система видеонаблюдения зафиксировала оскорбления Милевского, а видео с игрой рукой в штрафной не увидела! Даже смартфон в рыло судьишке показывали!
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 06.11.2019 13:35
    +9
    Там судью надо штрафовать, а не Милю!!!
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 06.11.2019 13:18
    +3
    Что вы делаете изверги. Что ж он теперь кушать будет...
    REALIST
    online
      REALIST, 06.11.2019 12:03
    +4
    ...пляшка хорошого віскаря
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 06.11.2019 13:35
    +9
    Там судью надо штрафовать, а не Милю!!!
    Игорь Нестеренко
    online
      Игорь Нестеренко, 06.11.2019 13:38
    +8
    Ха, то есть система видеонаблюдения зафиксировала оскорбления Милевского, а видео с игрой рукой в штрафной не увидела! Даже смартфон в рыло судьишке показывали!
    REALIST
    online
      REALIST, 06.11.2019 12:03
    +4
    ...пляшка хорошого віскаря
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 06.11.2019 16:23
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Ого какие огромные штрафы в Бульболэнде
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 06.11.2019 13:18
    +3
    Что вы делаете изверги. Что ж он теперь кушать будет...
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 06.11.2019 13:55
    +1
    Ой, шо там те копейки, так хоть попиарится в очередной раз, а то последняя время приходится для этого рассказывать как шлюх драл да телеведущих и тд (что б не забывали)