Форвард розповів, що вболівальники імітували мавп

8508
32
Twitter. Маріо Балотеллі в шоці
У матчі 11-го туру Серії A між «Вероною» і «Брешією» (2:1) стався скандал через расистські образи, які звучали з трибун.

На 54-й хвилині матчу м'ячем заволодів форвард гостей Маріо Балотеллі, і вболівальники господарів поля почали викрикувати расистські образи на його адресу. Нападник не стримався, зупинив гру і з усієї сили відправив м'яч на трибуни. Маріо вирішив не продовжувати гру і відправився в сторону роздягалень.

Матч був перерваний на кілька хвилин. Партнери вмовили Балотеллі продовжити гру, і Маріо навіть забив відмінний гол в кінцівці матчу, що не врятувало «Брешію» від поразки і останнього місця в Серії A. Після гри 29-річний форвард розповів, що вболівальники імітували мавп і виклав відео цього моменту в соцмережі Instagram.

Головний тренер «Наполі» Карло Анчелотті підтримав Маріо і засудив прояви расизму на його адресу: «Балотеллі вчинив правильно, у нього була правильна реакція. Уже в кількох випадках зустріч зупиняли через расизм, тому ми знаходимося на правильному шляху».