Дмитро МИХАЙЛЕНКО: «Вибиратися з кризи потрібно тільки ретельно працюючи»

Наставник «Дніпра-1» – про розгромну поразку від «Зорі»

Дмитро МИХАЙЛЕНКО: «Вибиратися з кризи потрібно тільки ретельно працюючи»
© СК Дніпро-1. Дмитро Михайленко
Головний тренер «Дніпра-1» Дмитро Михайленко прокоментував розгромну поразку від луганської «Зорі» (1:4) в матчі 13-го туру української Прем'єр-ліги.
 
– Багато коментувати нічого. Команда, яка була сильнішою, перемогла абсолютно по праву. У нас не вийшло в обороні. Занадто легко пропускаємо голи. Був серйозний план на гру, відмінний настрій, але на першій же хвилині пропустили м'яч. Це великий удар для команди в психологічному плані.
 
– Що з Логиновим?
– Є великі кадрові проблеми. Пошкодження у Логінова, Чічікова, Кравченка. Пропускали матч через дискваліфікацію Сафронов і Вакулко. На заміну був один захисник. Шаповал зіграв на незвичній для себе позиції правого захисника. В опорній зоні молодий Батагов. Є втрати і великі проблеми зі складом.
 
– Яка зараз атмосфера в команді?
– Вибиратися з кризи потрібно тільки ретельно працюючи. Удачу потрібно заслужити. Треба показувати якісну гру, хоча б в обороні. Розумію, що не можемо цього робити у всіх фазах в силу ряду причин. Основа всього - хороша гра в захисті. Ми ж не можемо домогтися синхронності і надійності. Потрібно залишатися оптимістом, вірити в себе і партнера. Це найголовніше.
 
– Чи немає всередині вашого колективу якихось проблем, можливо, фінансових?
– Коли йдуть такі невдалі серії, всім здається, що є якась проблемна ситуація в команді. Цього нема. Атмосфера робоча, нормальна. Потрібно відповідати високому рівню Прем'єр-ліги. Важко набирати очки без самовіддачі. Сподіваюся, будемо набирати пункти вже з наступної зустрічі.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Зоря

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    alex13
      alex13, 04.11.2019 10:11
    0
    Николай Черкасов, 03.11.2019 22:09
    ДА, Лучше вылетит и строить новую команду и потихоньку подниматься. Чем так мучаться и болельщиков мучать.
    Что ты гонишь, конь педальный?!
    alex13
      alex13, 04.11.2019 10:10
    0
    Сергей Долина, 04.11.2019 09:46
    Михайленко сам должен уйти.
    А кто вместо него придёт? Ты что ли?!
    alex13
      alex13, 04.11.2019 10:09
    0
    rosti79, 03.11.2019 22:35
    Хватит позорить город Милионик !!!!!снимитьесь с вышки и переименутейсь и играйте гдентбуть в аматорах
    Научился бы сначала писать грамотно, а потом уже критиковать и давать свои дурацкие советы!
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 04.11.2019 09:46
    -1
    Михайленко сам должен уйти.
    Kevko
      Kevko, 04.11.2019 05:09
    -1
    Днепр оставляет все меньше и меньше надежд на то, что мы от него увидим хоть какую-то игру. Молодежь совершенно не прогрессирует. Сравните для примера прогресс Русина и Леднева в Заре и невыразительных Супрягу и Булецу в Днепре. Игра не поставлена ни в одной линии Днепра.
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 03.11.2019 22:38
    -2
    Михайленко - це тренер Пєрдіва. Якщо його в зимове міжсезоння не виженуть - Дніпру хана..
    rosti79
      rosti79, 03.11.2019 22:35
    -1
    Хватит позорить город Милионик !!!!!снимитьесь с вышки и переименутейсь и играйте гдентбуть в аматорах
    Николай Черкасов
    Николай Черкасов, 03.11.2019 22:09
    -1
    ДА, Лучше вылетит и строить новую команду и потихоньку подниматься. Чем так мучаться и болельщиков мучать.
    Pop Pop
      Pop Pop, 03.11.2019 21:49
    -1
    Задрал своими оправданиямм.Скажи просто-тренер говно и команда говно,Днепру лучше вообще без футбола,чем с таким днищем
    alex13
      alex13, 04.11.2019 10:11
    0
    Николай Черкасов, 03.11.2019 22:09
    ДА, Лучше вылетит и строить новую команду и потихоньку подниматься. Чем так мучаться и болельщиков мучать.
    Что ты гонишь, конь педальный?!
    alex13
      alex13, 04.11.2019 10:10
    0
    Сергей Долина, 04.11.2019 09:46
    Михайленко сам должен уйти.
    А кто вместо него придёт? Ты что ли?!
    alex13
      alex13, 04.11.2019 10:09
    0
    rosti79, 03.11.2019 22:35
    Хватит позорить город Милионик !!!!!снимитьесь с вышки и переименутейсь и играйте гдентбуть в аматорах
    Научился бы сначала писать грамотно, а потом уже критиковать и давать свои дурацкие советы!