Мотор вдома поступився Кілю в матчі Ліги чемпіонів

Запорізька команда боролася до кінця, але знову програла

5685
0
У поєдинку 6-го туру гандбольної Ліги чемпіонів зійшлися аутсайдер і лідер групи В. Запорізький «Мотор» приймав німецький «Кіль».

Господарі розпочали зустріч бадьоро, відкривши рахунок уже на першій хвилині. Але «Кіль» недарма очолює турнірну таблицю. Німецька команда атакувала частіше, і 13:15 до перерви пояснюється класною грою нашого воротаря. Геннадій Комок відбив 10 кидків, в той час як його візаві, Даріо Квенштедт - тільки 4.

Після паузи в грі мало що змінилося: німецька команда атакувала частіше і успішніше, в резульатате оформивши комфортній відрив у «+5». Однак зпорожці не здавалися. Влаштували фінальний штурм і скоротили відрив до «-2». На жаль, останнє слово залишилося за гостями - 27:30.

«Мотор» з одним очком лишився на останньому місці в турнірній таблиці групи В. 10 листопада команда прийме «Монпельє». У «Кіля» перше місце і 11 балів, наступної неділі команда приймає «Порту».