Ньюкасл в гостях обіграв Вест Хем

Андрій Ярмоленко був замінений в перерві

4097
5
«Вест Хем Юнайтед» в поєдинку 11-го туру АПЛ вдома несподівано поступився одному з аутсайдерів чемпіонату, «Ньюкаслу». В середині першого тайму гості забили два схожих голи: навіс зі штрафного, знижка і удар головою. Тільки у випадку з голом Кларка навіс був з лівого флангу, а Фернандес забив після подачі справа. Шелві міг доводити справу до розгрому, але під завісу першої половини гри влучив у поперечину. У «молотобійців» шансів відігратися практично не було, і тому на другий тайм тренер випустив свіжих креативних гравців замість Ярмоленка і Ноубла.

А відразу після відновлення матчу виправився Шелві: зі штрафного пробив над стінкою впритул зі штангою - 3:0. «Вест Хем» не здався. Команда і до перерви більше володіла м'ячем, а після пропущеного гола пішла вперед ще активніше. І майже врятувала поєдинок. Бальбуени зіграв на добиванні після сейви Дубравки. На останній хвилині основного часу Снодграсс завдав класного удару з льоту від лінії штрафного - 2:3. Але на більше у господарів не вистачило ні часу, ні сил.

2:3 - «Вест Хем» з 13-ма очками опустився на 12-е місце в турнірній таблиці. Через тиждень команда їде в гості до «Бернлі». «Ньюкасл» набрав 12 балів і піднявся на 15-ту сходинку. У суботу «сороки» прінмаем «Борнмут».