4

Денис ПОПОВ: «Ніхто не думав, що будемо грати 120 хвилин»

Захисник «Динамо» - про перемогу над «Шахтарем»

Динамоманія. Денис Попов

Захисник «Динамо» Денис Попов, який вчора забив переможний гол у ворота «Шахтаря» в 1/8 фіналу Кубка України (2:1), поділився враженнями від матчу:

«Ми всі дуже втомилися після цього матчу. Перед поєдинком ніхто і не думав, що будемо грати 120 хвилин. До серії пенальті також ніхто не готувався. Дуже шкода, що не дотримали пару хвилин і не виграли в основний час. Гол вийшов безглуздим.

Мій гол у стилі Рамоса? Дуже подобається цей футболіст. Мені ще до нього дуже далеко. Нас не варто порівнювати. Дуже хотів забити, але в попередніх іграх не міг знайти можливість. Міг забити сьогодні ще й раніше. Відчув, куди потрібно бігти і забив, пощастило».