5

Форвард збірної України U-21 забив за португальський клуб в дебютному матчі

Євген Сердюк провів перший поєдинок в цьому році

boavistafc.pt. Євген Сердюк
Форвард збірної України U-21 Євген Сердюк відзначився голом за португальський клуб «Каса Піа» в дебютному матчі.

У перенесеному поєдинку 7-го туру другого дивізіону Португалії проти «Академіка» 21-річний українець вийшов на заміну на 56 хвилині і зумів не тільки відзначитися забитим м'ячем, але і заробити вилучення.

Примітно, що Сердюк отримав червону картку вже через хвилину після забитого м'яча. Незважаючи на зусилля Євгена, його «Каса Піа» програла з рахунком 2:3.

Відзначимо, що для Сердюка цей матч став першим в 2019 році. Права на гравця належать «Боавішті», в яку він перейшов цієї зими, але так і не зіграв за клуб жодного матчу. Орендна угода з «Каса Піа» розрахована до кінця сезону 2019/20.

В активі Сердюка два матчі за молодіжну збірну України.