Україна – Туніс – 27:29. Відео голів та огляд матчу

Збірна України з гандболу вдруге поступилася Тунісу в контрольному матчі

2734
0
handball.net.ua
Збірна України вела в рахунку 14:10 після першого тайму, але в підсумку зазнала поразки в контрольному матчі на виїзді проти збірної Тунісу. Господарі зрівняли рахунок по ходу другої половини зустрічі (21:21) і в підсумку виграли 29:27. Відразу троє гравців збірної України отримали червоні картки: Дмитро Дорощук був вилучений на початку матчу, а Олександр Шевельов та Андрій Акіменко вибули по ходу другого тайму.

Поєдинок проходив в туніському місті Хаммамет. Там же двома днями раніше команди провели перший матч, який також завершився перемогою чемпіонів Африки (25:20).

Туніс – Україна – 29:27 (10:14)

Туніс (голи): Усама Буханмі 2, Ахмед Баннур 1, Тарек Джаллоуз 1, Мосби Санай, Сканнер Зайед 1, Мохамед Сусси 8, Марвен Чуайреф 2, Джіхед Джабалла, Амін Баннур 8, Иссам Резіг 4, Усем Джазіри 1, Мохамед Дармул 1.

Україна: Комок, Терехов, Деревянкін; Шевельов, Денисов 4, Тільте 4,  Козакевич 3, Донцов 3, Дорощук 2, Жуков 3, Акіменко 2, Остроушко 2,  Кубатко 2, Ільченко 2, Гурковський, Жук, Паровинчак, Карамишев, Кириленко, Орловський.

Cемиметрові: 4/5 – 4/7

Штрафні хвилини: 10 – 10

Червоні картки: Дорощук, Шевельов, Акіменко

Наступного разу збірна України збереться в грудні для завершального етапу підготовки до чемпіонату Європи-2020 року, який стартує 9 січня. Команда Сергія Бебешко матчі групової стадії проведе у Відні, де її суперниками стануть Австрія, Північна Македонія та Чехія.
(1)

Гравець Реала заявив, що гол Барселони у ворота Луніна мали скасувати
Футбол | 24 квітня 2024, 07:31 2

Тоні Кроос вважає, що Андреас Крістенсен притримував його під час забитого м'яча