Мірча ЛУЧЕСКУ: «Шахтар хотів купити Неймара, але €17 млн – це забагато»

Луческу розкритикував Фонсеку, оскільки той жодного разу не подякував Мірчі

Мірча ЛУЧЕСКУ: «Шахтар хотів купити Неймара, але €17 млн – це забагато»
© ФК Шахтар Донецьк. Мірча Луческу
Колишній головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу в ефірі програми «Вацко Light» на YouTube розповів, як в донецький клуб міг перейти Неймар:
 
«На молодіжному чемпіонаті світу нас вразив Неймар, але виявилося, що за ним вже полювала половина Європи. «Шахтар», можливо, міг заплатити за нього 17 мільйонів євро, але для нас це була величезна сума. Ахметов дуже хотів придбати Неймара, але ми все ж вирішили, що 17 мільйонів забагато.
 
«Шахтар» міг взяти Алекса Сандро з «Порту», ​​але вибрали Ісмаїлі. Це рішення приймав не я, як і взагалі при трансферах. Я міг порадити, подискутувати, але фінальне рішення залишалося за керівництвом і Рінатом Ахметовим.
 
Одного разу я привів Нері Кастільо на прес-конференцію і у нього вистачило нахабства класти ноги на стіл під час того, як я розмовляв. Такі гравці не мають права виходити на поле за «Шахтар». Я виніс вердикт Нері, і команда мене підтримала. Сьогодні мені досить 10 хвилин, щоб вирішити, чи підходить гравець тій чи іншій команді чи ні. Кастільо нам вдалося продати за гроші, а ось Бернард і Факундо Феррейра пішли безкоштовно. Так не повинно бути. Футбол – це шоу, гра і бізнес.
 
Чому я розкритикував Фонсеку? Тому що він ні разу не подякував Луческу за те, яку команду я йому залишив. Він знищив Коваленко. Жоден молодий гравець «Шахтаря» після мене не перейшов в топ-клуб. У Фонсеки була одна мета – вигравати трофеї та виїхати за кордон. Я ж ставив перед собою інші цілі: вигравати трофеї, будувати команду та продовжувати жити тут. Він просто користувався моїм багажем весь період роботи в «Шахтарі».
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Вацко Light

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 26.10.2019 10:39
    0
    а 25 за бернарда норм?
    Володимир Дуць
      Володимир Дуць, 26.10.2019 01:48
    -2
    Mr.Budd, 25.10.2019 23:39
    Про Фонсеку точно подмечено. А нынешний,
    по-моему ни заграницу уехать не хочет, ни команду строить
    "За граніцу", іншими словами, рости - хочуть усі. Тільки вік у нього вже..., і без імені. А з командою, на мій погляд, він працювати уміє. Інша справа - який карт-бланш йому дадуть. Як у ДК головне завдання - обійти ШД, так і у ШД - не віддати чемпіонство. Усе інше потім.
    kvlad200760
      kvlad200760, 25.10.2019 23:56
    +3
    Mr.Budd, 25.10.2019 23:39
    Про Фонсеку точно подмечено. А нынешний,
    по-моему ни заграницу уехать не хочет, ни команду строить
    Не згоден!Він буде працювати над прогресом молоді а чи вистачитьу нього тренерського хисту побудувати більш ефективний Шахтар ніж за Луческу покаже час.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 25.10.2019 23:50
    +11
    На счет Фонсеки трудно не согласиться
    name_footbol
      name_footbol, 25.10.2019 23:39
    0
    С одной стороны правда, кое-какие были игроки с Шахтера, сейчас ужас полный!
    Но Коваленко никогда не нравился, слишком топорный игрок! Так же как и Ракицкий!
    Mr.Budd
      Mr.Budd, 25.10.2019 23:39
    +8
    Про Фонсеку точно подмечено. А нынешний,
    по-моему ни заграницу уехать не хочет, ни команду строить
    ihor7003
    online
      ihor7003, 25.10.2019 23:50
    +11
    На счет Фонсеки трудно не согласиться
    Mr.Budd
    online
      Mr.Budd, 25.10.2019 23:39
    +8
    Про Фонсеку точно подмечено. А нынешний,
    по-моему ни заграницу уехать не хочет, ни команду строить
    kvlad200760
      kvlad200760, 25.10.2019 23:56
    +3
    Mr.Budd, 25.10.2019 23:39
    Про Фонсеку точно подмечено. А нынешний,
    по-моему ни заграницу уехать не хочет, ни команду строить
    Не згоден!Він буде працювати над прогресом молоді а чи вистачитьу нього тренерського хисту побудувати більш ефективний Шахтар ніж за Луческу покаже час.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 26.10.2019 10:39
    0
    а 25 за бернарда норм?
    name_footbol
      name_footbol, 25.10.2019 23:39
    0
    С одной стороны правда, кое-какие были игроки с Шахтера, сейчас ужас полный!
    Но Коваленко никогда не нравился, слишком топорный игрок! Так же как и Ракицкий!