Алекс ОКСЛЕЙД-ЧЕМБЕРЛЕН: «Я скучив за Лігою чемпіонів»

Півзахисник «Ліверпуля» – про перемогу над бельгійським «Генком»

2590
0
ФК Ліверпуль. Алекс Окслейд-Чемберлен
Хавбек англійського «Ліверпуля» Алекс Окслейд-Чемберлен прокоментував розгромну перемогу над бельгійським «Генком» (4:1) в матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів.

«Перший тайм вийшов не дуже. Якщо ми хочемо досягти успіху в цьому турнірі, то нам слід бути зібранішими. Після перерви все вже було помітно краще. Прикро пропустити в кінцівці, але в будь-якому випадку прогрес у порівнянні з першим таймом був очевидним.

Я сумував за Лігою чемпіонів. Це особливий турнір, в якому ми всі з дитинства мріємо одного разу зіграти. Приємно сюди повернутися. Було дуже мотивуюче спостерігати за перемогою хлопців в минулому сезоні. А пара забитих сьогодні голів - це додатковий приємний бонус», - сказав Окслейд-Чемберлен.

Відзначимо, що другий гол Окслейд-Чемберлена став 200-м для «Ліверпуля» в Лізі чемпіонів.