Томас ТУХЕЛЬ: «Терпіти не можу грати без Мбаппе»

Наставник ПСЖ високо цінує французького форварда

2450
1
ФК ПСЖ. Кіліан Мбаппе
Головний тренер ПСЖ Томас Тухель поділився думкою про 20-річного нападника паризького клубу Кіліана Мбаппе після виїзної перемоги над «Брюгге» (5:0) в Лізі чемпіонів.

«Мбаппе знає, що я терпіти не можу грати без нього. У нього була травма, після якої він зіграв всього 15 хвилин проти «Ніцци». Зараз перший раз, коли після гри у нього не відгукнулася біль у м'язі. Тобто було тільки два варіанти: або він виходить і грає 60 хвилин, або з'являється на заміну і грає до кінця. Це не означає, що він комусь повинен доводити свою майстерність. Я не дурень!», — зазначив Тухель.

У матчі з «Брюгге» Мбаппе відзначився хет-триком, забивши на 61-й, 79-й і 83-й хвилинах.