Артем ФРАНКОВ: «Шахтар виграє у Динамо»

Фахівець упевнений в перемозі «гірників» над загребським клубом

Артем ФРАНКОВ: «Шахтар виграє у Динамо»
© Sport.ua. Артем Франков
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився очікуваннями від поєдинку «Шахтаря» із загребським «Динамо» у межах групового етапу Ліги чемпіонів.
 
«Гру «Шахтаря», як завжди, чекаю з оптимізмом і зумію пояснити будь-який результат, але «гірники» виграють. Сьогодні у нас була характерна розмова не скажу з ким, що їм ще й пощастило — прийшов сильніший, досвідчений, мудрий і тямущий тренер, ніж той, що зараз мучиться в «Ромі»... Втім, це тема для окремої розмови», — написав Франков.
 
Матч Ліги чемпіонів «Шахтар» — «Динамо» Загреб відбудеться у вівторок, 22-го жовтня, о 19:55 за київським часом.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Telegram

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу 3-го туру Ліги чемпіонів між Шахтарем та Динамо Загреб, який пройде 22 жовтня в Харкові.
    • 26.35% (78)
      1. Велика перемога Шахтаря
    • 50.34% (149)
      2. Мінімальна перемога Шахтаря
    • 10.81% (32)
      3. Нічия
    • 7.43% (22)
      4. Мінімальна перемога Динамо Загреб
    • 5.07% (15)
      5. Велика перемога Динамо Загреб
    Результати опитування Проголосували — 296
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    Istm
      Istm, 22.10.2019 15:38
    0
    digsum, 22.10.2019 11:25
    Если ДК не пропустит и в следующих 3 матчах, включая кубковый, значит Лесик знает, что делает. Игра с Александрией оставила двоякое впечатление. Проходит матч за матчем, но все еще не ясно команда прогрессирует или нет
    Франков о загребском Динамо говорит, о сегодняшем матче.
    думаю, что минимально Шахтер выиграет.
    George Abuladze
      George Abuladze, 22.10.2019 14:44
    0
    Правильней будет сказать - Шахтер выиграет у любого Динамо.
    SEMIRAMID
    online
      SEMIRAMID, 22.10.2019 12:46
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    ВВВ, 22.10.2019 11:16
    Чудо косооке,хто тебе просить коментувати? Краще за Динамо говори!!!Ще наврочить паскуда!
    Дура! Он же за Динамо и говорит...За загребское...
    Андрій Некрасов
    online
      Андрій Некрасов, 22.10.2019 12:42
    +1
    Я уже подумал, что Франков уже про ДК говорит...
    Oles Khorungiy
      Oles Khorungiy, 22.10.2019 12:37
    -6
    Братишки из Загреба вперед! Жаль, что закрыли выездной сектор в Харькове(((((( мы бы обеспечили мощную поддержку!
    Максим Максимов
      Максим Максимов, 22.10.2019 11:29
    +1
    Если загреб будет играть как с мс, то будет ничья. Если будет открытый футбол, то может быть все что угодно....
    digsum
      digsum, 22.10.2019 11:25
    +1
    Если ДК не пропустит и в следующих 3 матчах, включая кубковый, значит Лесик знает, что делает. Игра с Александрией оставила двоякое впечатление. Проходит матч за матчем, но все еще не ясно команда прогрессирует или нет
    ВВВ
      ВВВ, 22.10.2019 11:16
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Чудо косооке,хто тебе просить коментувати? Краще за Динамо говори!!!Ще наврочить паскуда!
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 22.10.2019 11:01
    +1
    Не знаю в чем разбирается Франков, но только не в футболе.
    REALIST
    online
      REALIST, 22.10.2019 09:59
    +3
    ну раз "експерт" сказав, то точно мають виграти!
    REALIST
    online
      REALIST, 22.10.2019 09:59
    +3
    ну раз "експерт" сказав, то точно мають виграти!
    Андрій Некрасов
    online
      Андрій Некрасов, 22.10.2019 12:42
    +1
    Я уже подумал, что Франков уже про ДК говорит...
    Максим Максимов
    online
      Максим Максимов, 22.10.2019 11:29
    +1
    Если загреб будет играть как с мс, то будет ничья. Если будет открытый футбол, то может быть все что угодно....
    digsum
      digsum, 22.10.2019 11:25
    +1
    Если ДК не пропустит и в следующих 3 матчах, включая кубковый, значит Лесик знает, что делает. Игра с Александрией оставила двоякое впечатление. Проходит матч за матчем, но все еще не ясно команда прогрессирует или нет
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 22.10.2019 11:01
    +1
    Не знаю в чем разбирается Франков, но только не в футболе.
    Istm
      Istm, 22.10.2019 15:38
    0
    digsum, 22.10.2019 11:25
    Если ДК не пропустит и в следующих 3 матчах, включая кубковый, значит Лесик знает, что делает. Игра с Александрией оставила двоякое впечатление. Проходит матч за матчем, но все еще не ясно команда прогрессирует или нет
    Франков о загребском Динамо говорит, о сегодняшем матче.
    думаю, что минимально Шахтер выиграет.
    George Abuladze
    online
      George Abuladze, 22.10.2019 14:44
    0
    Правильней будет сказать - Шахтер выиграет у любого Динамо.
    ВВВ
      ВВВ, 22.10.2019 11:16
    0