Скандальний матч Балкани – Чорноморець буде дограний 30 жовтня

Матч продовжиться з 71-ї хвилини без присутності глядачів на стадіоні

4691
3
Кадр з трансляції
Поєдинок 12-го туру Першої ліги між командами «Балкани» Зоря і «Чорноморець» Одеса буде дограний 30 жовтня 2019 року

Матч, що проходив 5 жовтня в с. Зоря (Саратський район Одеської області), був зупинений арбітром на 71-й хвилині за рахунку 1:1 через заворушення серед фанатів на одній з трибун стадіону.

18 жовтня контрольно-дисциплінарний комітет УАФ прийняв рішення дограти поєдинок, і тепер ПФЛ призначив дату догравання поєдинку.

30 жовтня 2019 року матч повинен продовжитися з 71-ї хвилини без присутності глядачів на стадіоні з рахунку, який був на момент зупинки гри (1:1).