English Open: в фіналі зіграють Селбі і Гілберт

На турнірі в Кроулі залишилося провести один матч

1587
0
В англійському Кроулі зіграні півфінали рейтингового турніру.

Марк Селбі обіграв Марка Аллена і вперше вийшов у фінал турніру серії Home Nations. Поєдинок вийшов захоплюючим і тривав 5 годин! Суперники обмінялися фреймами, потім дві серії Селбі «+80» дозволили йому піти на перерву за рахунку 3:1. Однак пауза пішла на користь Аллену: він не тільки наздогнав, але й випередив англійця. Ірландець виграв 4 партії поспіль (причому 7-й фрейм тривав 67 хвилин!) І був в двох ударах від перемоги в матчі, оформивши серію в 62 очка в 9-й партії. Але тепер уже Селбі проявив волю до перемоги і зрівняв рахунок - 5:5. А у вирішальному фреймі снукерісти по черзі вели в рахунку, поки Селбі не отримав шанс повести серію. Чим і скористався: брейк в 64 очка дозволив йому виграти партію і матч - 6:5.

Відзначимо, що суперники сьомий раз зустрілися в поєдинку до 6-ти перемог, і всі 7 завершилися з рахунком 6:5. Для Селбі фінал рйтінгового турніру стане 25-м в кар'єрі, і Марк постарається виграти свій 16-й титул. Додамо, що після перемоги на чемпіонаті світу-2017 Марк ще не вигравав турніри в Британії.

За схожим сценарієм пройшла перша частина зустрічі між Томом Фордом і Девідом Гілбертом. У двох перших партіях суперники оформили півсотенні серії, після чого почали помилятися. Гілберт вдаліше використовував промахи суперника і до перерви повів в рахунку 3:1. А після відпочинку Том оформив серії в 102 і 74 очка і наздогнав Гілберта. Але після цього вже Девід відповів трьома серіями і здобув перемогу - 6:3.

Для Гілберта фінал стане 4-м у професійній кар'єрі і першим - на батьківщині. До цього він двічі боровся за титули в Китаї і один раз - в Німеччині.