ВІДЕО. Як Алієва вилучили за розмови в обласному чемпіонаті

Олександр грає в чемпіонаті Київської області за «Джуніорс» (Шпитьки)

ВІДЕО. Як Алієва вилучили за розмови в обласному чемпіонаті
Екс-гравець київського «Динамо» Олександр Алієв був вилучений за розмови в матчі чемпіонату Київської області «Авангард» (Бзів) – «Джуніорс» (Шпитьки). Гра завершилася з рахунком 2:1.
 
За рахунку 1:1 суддя матчу призначив пенальті у ворота гостей, але вони всією командою кілька хвилин протестували проти цього рішення. Алієв не заспокоївся і після реалізації 11-метрового. Коли терпіння арбітра вичерпалося, він показав Олександру пряму червону картку. Алієв залишив поле, вимовляючи нецензурні вирази.
 
Дивіться відео епізоду (для перегляду вимкніть блокувальники реклами).
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — dynamo.kiev.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    citizenen
      citizenen, 22.10.2019 20:15
    0
    Юрий Карпенко, 13.10.2019 23:38
    Алиев нашел свой клуб и чемпионат)))
    У одному з ним чемпіонаті грають також Андрій Воробей та Еммануель Окодува.
    citizenen
      citizenen, 22.10.2019 20:14
    0
    moris24, 13.10.2019 19:58
    А куди передати відео за що арбітр призначив не існуючий пенальті???
    Алієв звісно не правий, але тут треба бачити все що робилося до цього!!!
    От якби у статті було посилання на оригінал відео, а не тишком-нишком вирізане, то читачі змогли б самостійно побачити було порушення чи ні. Тим більше під оригіналом є витяг з оновлених правил, згідно яких пенальті справедливий.
    Александр Игумнов
      Александр Игумнов, 17.10.2019 07:33
    0
    Шева,бери его в сборную
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 13.10.2019 23:38
    +1
    Алиев нашел свой клуб и чемпионат)))
    n.tkach
      n.tkach, 13.10.2019 22:49
    +1
    Дерзкий дятел, однажды под каток попадёт - может призадумается!?
    samird
      samird, 13.10.2019 21:20
    +3
    kerch30, 13.10.2019 19:41
    В своей нинешней форме подошел би Динамо
    Ну сбрось резюме на мыло клуба - может и найдется для тебя вакансия.
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 13.10.2019 21:04
    -4
    Судьи усе пеленгасы...Эврогейцы, короче.. .
    Милчел Авек
      Милчел Авек, 13.10.2019 20:52
    +5
    Отключать блокировщик рекламы, чтоб посмотреть видео?
    Тут я полностью солидарен со всеми выражениями Алиева.
    dakota86
      dakota86, 13.10.2019 20:28
    +6
    Когда ему стукают фейс за такие оскорбления ? Это уже порядком надоело
    umnuy
    online
      umnuy, 13.10.2019 20:11
    +6
    на него же дети юноши смотрят---пример должен подавать........вот я знаю чела он ещё в вышке играл против шевы так он на область придёт бухой полежит на лавке,его разбудят он парочку положит и опять спать на лавку...и не кого не хуесосит...поэтому человека уважают
    moris24
      moris24, 13.10.2019 19:58
    +8
    Zaplitnyi, 13.10.2019 19:45
    Арбітр красава. Передати запис відео у відділення поліції району де відбувався матч і хай дільничний інспектор складе протокол по хуліганство ст. 173 КУпАП.( Хуліганство. Виражався нецензурною лайкою в громадському місці ). Хай спуститися алкаш до районного рівня.
    А куди передати відео за що арбітр призначив не існуючий пенальті???
    Алієв звісно не правий, але тут треба бачити все що робилося до цього!!!
    Zaplitnyi
      Zaplitnyi, 13.10.2019 19:45
    +7
    Арбітр красава. Передати запис відео у відділення поліції району де відбувався матч і хай дільничний інспектор складе протокол по хуліганство ст. 173 КУпАП.( Хуліганство. Виражався нецензурною лайкою в громадському місці ). Хай спуститися алкаш до районного рівня.
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 13.10.2019 19:45
    +7
    К таким как Алиев применима поговорка "Горбатого могила исправит"
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 13.10.2019 19:43
    +4
    Алиева ничему жизнь не учит...
    kerch30
    online
      kerch30, 13.10.2019 19:41
    -2
    В своей нинешней форме подошел би Динамо
    1986
      1986, 13.10.2019 19:38
    +13
    Бухарь - и на таком уровне все равно на землю спустится не может
    1986
      1986, 13.10.2019 19:38
    +13
    Бухарь - и на таком уровне все равно на землю спустится не может
    moris24
      moris24, 13.10.2019 19:58
    +8
    Zaplitnyi, 13.10.2019 19:45
    Арбітр красава. Передати запис відео у відділення поліції району де відбувався матч і хай дільничний інспектор складе протокол по хуліганство ст. 173 КУпАП.( Хуліганство. Виражався нецензурною лайкою в громадському місці ). Хай спуститися алкаш до районного рівня.
    А куди передати відео за що арбітр призначив не існуючий пенальті???
    Алієв звісно не правий, але тут треба бачити все що робилося до цього!!!
    Zaplitnyi
      Zaplitnyi, 13.10.2019 19:45
    +7
    Арбітр красава. Передати запис відео у відділення поліції району де відбувався матч і хай дільничний інспектор складе протокол по хуліганство ст. 173 КУпАП.( Хуліганство. Виражався нецензурною лайкою в громадському місці ). Хай спуститися алкаш до районного рівня.
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 13.10.2019 19:45
    +7
    К таким как Алиев применима поговорка "Горбатого могила исправит"
    dakota86
      dakota86, 13.10.2019 20:28
    +6
    Когда ему стукают фейс за такие оскорбления ? Это уже порядком надоело
    umnuy
    online
      umnuy, 13.10.2019 20:11
    +6
    на него же дети юноши смотрят---пример должен подавать........вот я знаю чела он ещё в вышке играл против шевы так он на область придёт бухой полежит на лавке,его разбудят он парочку положит и опять спать на лавку...и не кого не хуесосит...поэтому человека уважают
    Милчел Авек
    online
      Милчел Авек, 13.10.2019 20:52
    +5
    Отключать блокировщик рекламы, чтоб посмотреть видео?
    Тут я полностью солидарен со всеми выражениями Алиева.
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 13.10.2019 19:43
    +4
    Алиева ничему жизнь не учит...
    samird
      samird, 13.10.2019 21:20
    +3
    kerch30, 13.10.2019 19:41
    В своей нинешней форме подошел би Динамо
    Ну сбрось резюме на мыло клуба - может и найдется для тебя вакансия.
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 13.10.2019 23:38
    +1
    Алиев нашел свой клуб и чемпионат)))
    n.tkach
    online
      n.tkach, 13.10.2019 22:49
    +1
    Дерзкий дятел, однажды под каток попадёт - может призадумается!?
    citizenen
      citizenen, 22.10.2019 20:15
    0
    Юрий Карпенко, 13.10.2019 23:38
    Алиев нашел свой клуб и чемпионат)))
    У одному з ним чемпіонаті грають також Андрій Воробей та Еммануель Окодува.
    citizenen
      citizenen, 22.10.2019 20:14
    0
    moris24, 13.10.2019 19:58
    А куди передати відео за що арбітр призначив не існуючий пенальті???
    Алієв звісно не правий, але тут треба бачити все що робилося до цього!!!
    От якби у статті було посилання на оригінал відео, а не тишком-нишком вирізане, то читачі змогли б самостійно побачити було порушення чи ні. Тим більше під оригіналом є витяг з оновлених правил, згідно яких пенальті справедливий.
    Александр Игумнов
      Александр Игумнов, 17.10.2019 07:33
    0
    Шева,бери его в сборную